• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Konkurs jesienny

visanna

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Witajcie Ludzie i Elfy!

Jesień pomalowała świat złotem, czerwienią i brązem. Gałęzie drzew uginają się od darów Jesieni.
Czy lubicie spacery wśród szeleszczących liści? A może podczas nich szukacie najpiękniejszych kasztanów?
W naszym konkursie chcemy zobaczyć lub posłuchać jak wygląda Jesień Waszymi oczami.

W komentarzach pod postem wklejcie piękne jesienne zdjęcie Waszego autorstwa lub napiszcie nam z czym kojarzy się właśnie ta pora roku.



jesien.jpg

Zasady konkursu:

  1. Wklej pod tym postem jesienne zdjęcie Twojego autorstwa lub napisz nam z czym kojarzy Ci się Jesień.
  2. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 października 2021 godzina 23:59.
  4. Wśród wszystkich zakwalifikowanych osób wylosujemy dziesięć nagród po 300 diamentów każda.
  5. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w ciągu 3 dni od jego zakończenia.
Uwaga! Twoja odpowiedz będzie widoczna dopiero po jej zatwierdzeniu przez obsługę gry.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
Są ludzie, którzy wolą zostać pod ciepłą kołderką, podczas gdy temperatura spadnie trochę niżej, ale niektórzy lubią o poranku wyjść na zewnątrz i się trochę poruszać - nie za ciepło, nie za zimno, a dla mnie w sam raz. Oczywiście troszkę słońca jest lepsze niż deszcz ;)

(Przepraszam za jakość zdjęcia)

Jesien13.png
 

kikimora

Rozbójnik
Jesień to liście, które trzeba grabić. Po czy znowu napadaja i znowu trzeba je granic tylko po to by mogły napadac nowe, które też trzeba zgrabic... W poczaleniu z polowaniem na dobrą pogodę to jest "super" zabawa.

Jesień to też babie lato. Jakaż to przyjemność jak to fruwa i klei się do wszystkiego. Czysta przyjemność opędzać się od tego "dobrodziejstwa"

Do tego jeszcze jesień to zimne i ciemne poranki. Czysta przyjemność jak się budzisz i masz świadomość, że za oknem noc... Nawet promyku słońca nie widać

Wesoło się robi jak jeszcze pada. To takie cudowne uczucie moknać w deszczu z przeszywajacym zimnym wiatrem. Radość nie do opisania

Jest za co lubić jesień. Jesień jest fajna
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Piękna jest polska jesień w liściach złotych,
W uśmiechach słońca bladych i łagodnych.
Liść spada cicho jak złocisty motyl:
Wieczór gwiaździsty jest rzeźwiąco chłodny
Do lasu teraz iść bierze ochota:
Ileż tam teraz z liści żółtych złota.

Jesień jest złota, sny bywały złote
I złote włosy, tudzież złote serca,
Teraz sny z zdarzeń bardzo szarych plotę,
Bo chłód jesieni ich urok uśmierca.
Złote zaś serce w samotni łzawi,
A co do włosów złotych - to nie bawi.

Jeszcze została tylko złota jesień.
Pogodne niebo wrześniowym wieczorem;
Po latach złudzeń, wiosny i uniesień
Liść żółty z ziemi jak skarb cenny biorę,
Ten zachód życia dziwnie mnie rozmarza,
Cóż jest u diabła.. czyżbym się zestarzał?
 

Konrad777

Wędrowiec
Witam. Jesień kojarzy mi się z rześkimi dniami, które lubię, ponieważ nie ma już takich upałów jak w lato i takich mrozów jak w zimę. Są też piękne kolory. Chodzę wtedy z dziewczyną na długie, romantyczne spacery. A potem, jak dziewczyna troszkę zmarznie, to idziemy do restauracji na pyszny, gorący obiad lub ,,rozgrzewam,, ja bardzo naturalnym przyjemnym i zdrowotnym sposobem. Ha ha ha. Mogę sobie pobiegać i pojeździć rowerem wiedząc, że się tak nie spocę. Uwielbiam też pyszne weki przygotowywane kilka miesięcy wcześniej. Wracam też do przyjaciół na studiach. No i przychodzi czas na morsowanie. Uważam, że po zimie jest to najpiękniejsza pora roku. Pozdrawiam.
 

Serengeti

Szef kuchni
Z braku możliwości zrobienia zdjęcia będzie wierszyk :)

Z czym się jesień kojarzy?
Głodne mewy na plaży,
pod przedszkolem swawole
(włóż kalosze i ty!),
drzewa kąpią się w deszczu,
młodzi w kurtkach się pieszczą,
a ich miłość bezdomna
chucha w dłonie i drży,
lśnią kałuże i okna,
starzy klną, koty mokną,
w bladym świetle ekranu
las wynurza się z mgły.
 

visanna

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Fantastycznie jest oglądać Wasze zdjęcia i czytać to co napisaliście!
Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście.
A teraz czas na podsumowanie konkursu

laur.png


A oto nasi zwycięzcy!
Nagrody po 300 diamentów każda otrzymują:


@Proqrator
@kikimora
@Seviper
@LadyAkima
@bibo
@Serengeti
@Jemsik
@Veala
@Magolcia
@Maguzzi

Gratuluję wygranym i dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

Do zobaczenia niebawem!

Diamenty zostaną Wam dostarczone w ciągu 3 dni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry