• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Konkurs turniejowy - łapki

Aslana

Tancerz ostrzy
Nie zostało uściślone ile razy każdy gracz może zagłosować
Czy może oddać dowolną ilość głosów?
Czy po jednym na każdy ze światów?
Czy tylko jeden?
Oraz czy można głosować na swoje bractwo?
@jarq prosimy o podpowiedź;)
 

DeletedUser174

Guest
@Aslana :)
Istotą konkursu jest, aby jak najwięcej osób polubiło Wasze zgłoszenie.
to sugeruje, ze liczy sie ogólna ilość łapków, a nie skąd one som

a co do głosowania na swoje bractwo... hm... gdyby głosowanie na swoje bractwo byłoby zakazane to chyba nikomu nie udałoby się zebrać tych "Like" (jak ja nie lubię tego "Like"... likier jest trochę za słodki, ale ma jakies tam procenty to mdli, ale idzie, ale like? wrrr...). Każdy by omijał inne zgłoszenia z wiadomych względów, więc chyba jednak możemy domniemać, że nie ma takich ograniczeń

GrzegorzTheGreat
faktycznie 30 diaxów może i nie powala na kolana, ale jednak jak policzyć wszystkie diamenciki... z turka będziemy mieć 3 bractwa + 1 z łapków = razem 4 bractwa

4 bractwa x 25 osób = 100 osób... trochę tego się zbiera. Chyba teamowi trochę zajmie wykonanie wszystkich przelewów, więc chyba sie trochę naklikają z tego powodu

100 x 30:diamond: = 3000 :diamond: w puli jest. Trochę sporo

Bractwo to 25 osób x 30:diamond: =750:diamond:. Trochę głupio jakby dostała je tylko 1 osoba z bractwa :p To moze jednak niech każdy dostanie jakiś skrawek ochłapkowego diamencika ;) A że tylko 30? Przypominam, ze w przygodach były kupce kiedyś i nagrody na wielkość 1 -3 pw....o nagrodach run z obecnego eventu nie wspominam nawet :D
 

Aslana

Tancerz ostrzy
co do głosowania na swoje bractwo... hm... gdyby głosowanie na swoje bractwo byłoby zakazane to chyba nikomu nie udałoby się zebrać tych "Like"
Myślę że warto wymagać uściślenia regulaminu, biorąc po uwagę że ostatnio często pojawiają się zmiany już w trakcie zabawy :( bo wtedy będzie po przyjemnej i sympatycznej rozrywce.
 
a co do głosowania na swoje bractwo... hm... gdyby głosowanie na swoje bractwo byłoby zakazane to chyba nikomu nie udałoby się zebrać tych "Like"
No nie wiem, moze nie bedzie tak zle... ;) Ja tam zamierzam "polubic" zgloszenie kazdego bractwa, ktore wezmie udzial w konkursie, z dwoch powodow:

1. Skoro o przyznaniu nagrody w tej czesci konkursu i tak ma decydowac losowosc, to niech przynajmniej wszyscy maja szanse wziac udzial w tym losowaniu.

2. Nie czarujmy sie, tu na forum niektore bractwa maja wieksza reprezentacje, niz inne. Gdyby jakies bractwo nie zalapalo sie na wymagana ilosc "polubien", zaraz odezwalyby sie glosy, ze udzial w scislym finale jest tylko dla wybranych, dla kolek adoracji i tym podobne bzdury. Albo zaczelyby sie jakies dziwne akcje z zakladaniem minikont w grze i na forum, by oddac dodatkowy glos na wlasne bractwo. Po co nam to ? ;) Jak dla mnie juz sam fakt zamieszczenia zgloszenia o wzieciu udzialu bedzie wystarczajacym powodem, by dac temu bractwu szanse i dac mu "polubienie".
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oficjalne ogłaszam że nie patrze ile kto i na kogo posłał lajków liczy się tylko ilość zebranych przez dane bractwo.
 

DeletedUser

Guest
Aaaaa 30* diaxow ... eh i tak będę musiał przyklepać te 25 nickow bo mi żyć nie dadzą :p

* niestety szansa jest tylko na lajkowane bractwo topka mniej więcej już jest zaklepana
 

Tajniakos

Paladyn
niestety szansa jest tylko na lajkowane bractwo topka mniej więcej już jest zaklepana
@BlossomValvi obawiam się, że i z łapkowania szanse na wygraną są znikome chociażby z powodów, które opisał wyżej @chris07070707 bo jak wiemy spora część graczy już posiada sporą ilość "minikont" w grze co w znacznym stopniu mogło by tylko spotęgować ich dodatkowe zakładanie dla wyrównania szans :)
 

visit0r

Paladyn
Jak pisałem niektóre osoby mi żyć nie dadzą jak nie zgłoszę bractwa do turnieju :) to tylko zabawa i w sumie dobrze ze nagrody znikome bo inaczej byłby spory szum
do znikomości nagród nalezy się już zacząć przyzwyczajać czego dowodem jest sposób losowania w ostatnim ewencie, mieliśmy za dobrze teraz będzie coraz mniej z każdą wprowadzaną zmianą
 

Bigorek

Wędrowiec
30 diamentów? Serio? Z zainteresowaniem zacząłem czytać to ogłoszenie o konkursie, ale jak przeczytałem, jaka będzie nagroda, to ręce mi opadły.
Prawdziwa szczodrość :p
niechby już było po 30 diamentów , ale to że jest tylko jedna nagroda na serwer to jest jeszcze bardziej zniechęcające , bo u mnie w bractwie stwierdzili , że na pierwsze miejsce nie mamy szans to po co startować ?
 

DeletedUser2017

Guest
Niestety nie my ustalamy zasady oraz pomijając wszystkie za i przeciw to faktycznie zwycięzca będzie tylko jeden i nikt nie będzie się patrzył kto na dalszych miejscach - taki paradoks. Tylko czy za 2-3 miesiące ktoś będzie o tym pamiętał. Tutaj liczy się sama zabawa :)
 

visit0r

Paladyn
niechby już było po 30 diamentów , ale to że jest tylko jedna nagroda na serwer to jest jeszcze bardziej zniechęcające , bo u mnie w bractwie stwierdzili , że na pierwsze miejsce nie mamy szans to po co startować ?
Beti, dacie radę, więcej wiary we wlasne możliwości motywacyjne :)
 
Do góry