• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Konstrukty - ujednolicenie koloru dachów budynków

Midi67

Rozbójnik
Witam,

Chcę zwrócić uwagę na fakt, iż w rozdziale 14 w Konstruktach, dachy rezydencji mają innych kolor niż dachy warsztatu i ratusza.

Chciałby prosić, żeby Twórcy ujednolicili dachy wszystkich budynków i żeby był to kolor czekoladowy jak na rezydencjach a nie sraczkowaty jaki jest na warsztatach i ratuszu. Konstrukty to 14 rozdział i myślę, że nie wszyscy do niego dotrą, dlatego niech wyróżniają się chociaż tym, że dachy budynków na maksymalnej rozbudowie są inne niż w niższych rozdziałach (co skopiowano niestety z poprzednich rozdziałów w warsztacie i ratuszu a szkoda) to mała zmiana dla Twórców a wg. mojej opinii uczyni rozdział milszym dla oka.

@jarq czy można prosić o przekazanie sugestii Twórcom

Pozdrawiam
Midi
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Eee mnie się wydaje że są takie same, kwestia padania światła, ale ja jestem facetem a faceci podobno znają tylko dwa kolory: ładny i brzydki.
No to zobaczmy:
Elves_Residential_33.png
Elves_Workshop_33.png
Elves_Townhall_33.png


Co wy na to?
 
Ostatnia edycja:

Midi67

Rozbójnik
@jarq wg. mnie co innego pliki źródłowe, które pokazujesz a co innego budynki w mieście, wg. mnie jest różnica i rezydencje są ładniejsze :)

I prośba :) jak mieliby zmienić na te z plików powyżej to niech nie dotykaj PROSZĘ ! tematu :) bo chociaż rezydki mam ładne :)

na marginesie jest jakiś błąd związany ze wstawianiem linków do zdjęć online
a>

92d5b1ab6eaa.jpg.html
 

Załączniki

  • budynki.jpg
    budynki.jpg
    154,3 KB · Wyświetlenia: 25
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Faktycznie u Ciebie to wygląda dziwnie. Może ktoś jeszcze podrzuci takie grafiki, ja sprawdzałem na serwerze testowym było dobrze znaczy wszędzie tak samo.
 

Midi67

Rozbójnik
@jarq u mnie wygląda SUPER :) nie było tematu :) proszę nie zgłaszaj tego, nie chcę tych oklepanych miedzianych dachów :)

mam nadzieję, że uszanujesz moją prośbę i zostaną u mnie dachy takie jak są obecnie
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Na razie nic nie zgłaszam, próbuje zrozumieć dlaczego tak jest.
 
Do góry