• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kopalnia Diamentów zaprasza!

YCKRUL

Wędrowiec
Hejka.
Jako, że z poprzednich wątków/postów na forum dało się odczuć potrzebę stworzenia kolejnego na S1 bractwa iglicowego, takie wczorajszego dnia zostało powołane. Dzisiaj mamy już 7 zawodników, do złotej iglicy brakuje jedynie 14 ambitnych graczy.
Wymagania jak w każdym bractwie iglicowym, jedyne co nas interesuje to 3 piętra w iglicy, reszta dowolnie.
Jeżeli jesteś zainteresowany współtworzeniem trzeciego bractwa iglicowego na s1 nie wachaj się ani chwili i dołącz do nas już dziś! Pisz tutaj lub bezpośrednio w grze (YCKRUL, Magyrna).
 

Magyrna

Zwiadowca
@Poziomek zrobimy Ci rezerwację bo już jest 8 wiosek :D

Mamy 2 większe miasta które mogą wspomoc surowcem - jeśli planujesz/dopiero zakładasz wioskę iglicową na s1 to śmiało do nas uderzaj! :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Powodzenia!
Ewidentnie była potrzeba kolejnego bractwa iglicowego, widziałem to już po wzrastającej ilości zgłoszeń do mojego bractwa i nawet mi się błąkała taka myśl, żeby kogoś zachęcić do założenia nowego, ale jak to bywa, czasu nie stało. Więc dobrze, że założyłeś takie bractwo - będę Wam podsyłał graczy, którzy się do mnie zgłaszają, a ja nie mam miejsca, żeby ich przyjąć.
 

YCKRUL

Wędrowiec
Ostatnimi czasy niestety pożegnaliśmy się z trójką graczy (jednej koleżance zabrakło czasu na grę, inna zupełnie zerwała z Elvenarem a trzeci kolega opuścił nas bez słowa), w międzyczasie nowy diamentowy górnik pojawił się na linii startu. Do czego zmierzam. Srebrna iglica jest nudna, potrzeba nam ambitnych osób do walki o złoto. Zachęcamy, polecamy się, kopalnia diamentów czeka na świeżą krew! Niezmiennie pomoc merytoryczna/surowcowa na start jest zapewniona. Nic tylko klikać iglicę. Zgłoszenia PW/in game.
 

Magyrna

Zwiadowca
Hej!

Wiosłujemy do przodu ale nadal brakuje kilku graczy do złota. Jest nas teraz 18, mamy zatem 7 wolnych miejsc.

Oczywiście zapewniamy wszelką pomoc na start wioski i pierwsze Iglice - początkujące wioseczki - wbijajcie do nas śmiało! :)

Zapraszamy do wspólnego kopania! :D
 

Magyrna

Zwiadowca
Zapraszam do bractwa! Mamy obecnie 22 osoby aczkolwiek sporo wiosek jeszcze "nieoperacyjnych" więc robimy srebro. Ostatnie 3 miejsca czekają! :)
 

Magyrna

Zwiadowca
Hej!

Piszę gdyż mamy 2 wolne miejsca.

Bractwo czysto iglicowe - idealne do kopania diamentów dla głównego miasta w innym świecie ALE również jako miejsce na eksperymentalne konstrukcje iglicowe lub wakacje dla normalnego miasta, które chce sobie spokojnie pograć bez żadnych limitów w turnieju ani parcia na PB, co dla mnie jest miłym zaskoczeniem i przyjemną odmianą od klimatu "profesjonalnych" bractw iglicowych ;) Mamy jedynie ciąg na złoto w iglicy i pomagamy sobie nawzajem aby to osiągnąć.

Nasz obecny status:
- Dzięki nowym odznakom łatwo sprawdzić - w iglicy robimy srebro, dobijając prawie do połowy 3 piętra (9 kryształów z lekką górką).
- w PB ostatnio zrobiliśmy 3 mapy po jednej ścieżce
- turniej jakoś tam sobie idzie boczkiem na 5 skrzynek

Do tego miła rozmowa i wzajemna pomoc :) Zapraszamy! :D
 

Magyrna

Zwiadowca
Biuro Podróży "Trip Wszechczasów" zaprasza na wczasy do Kopalni Diamentów! Ostatnie miejsca! :D

Wskutek przeprowadzania jesiennych porządków zwolniło nam się 5 miejsc.
Nasz wyśmienity skład zdobył w ostatniej iglicy 11/12 kryształów = 21 miejsce na serwerze!

Złoto czeka! Czy będziesz szczęściarzem który zdobędzie je wraz z nami? :)
 

Magyrna

Zwiadowca
Witajcie! :)

Nasz luksusowy kurort - *Najlepszy* Po Tej Stronie Drogi Mlecznej - posiada obecnie jeszcze 2 wolne miejsca. Zapraszamy!

W obecnym składzie na 23 miasta 20 już robi całą Iglicę, a ostatnie 3 małe wioseczki lada moment wbijają zwiad na III rozdział! Czujecie to złoto? Diamenty? :D

EDIT: zreflektowałam się, że niedostatecznie podkreśliłam najlepszość naszego Bractwa, co zostało mi zgłoszone zaraz po poprzednim anonsie - już poprawione!!! #arcy_daje_rade
 
Ostatnia edycja:

Magyrna

Zwiadowca
Moi drodzy: szach mat i po makale! :cool:


Zloto1.jpg

Nasze małe wioski powinny już w najbliższej iglicy dołączyć, więc wynik będzie jeszcze lepszy! o_O

A tymczasem niedługo zwolni nam się 1 miejsce, chętne osoby proszę o priv w grze. Zapraszamy! :D
 

Elpo

Wędrowiec
Kopalnia diamentów zaprasza, jest wolne miejsce! Oferujemy górę diamentów co tydzień, zdobytych w miłym towarzystwie! Mile widziane wioski iglicowe. Jedyne co musisz zrobić, to wdrapać się na szczyt iglicy!
 

Elpo

Wędrowiec
Ponawiam ofertę - jedno wolne miejsce. Wbijaj do nas zanim zacznie się iglica a diamenty gwarantowane:)
 

Elpo

Wędrowiec
Zapraszamy do bractwa Kopalnia diamentów - jest miejsce, pisz do Arcy! Złoto w iglicy gwarantowane z pokaźną nawiązką:)
 

Serengeti

Szef kuchni
Najlepszy kurort po tej stronie Drogi Mlecznej zaprasza jeszcze jedną chętną osobę,
której marzy się góra diamentów i frytki do tego :D
Jeśli to właśnie Ty jesteś szczęśliwym zdobywcą trzech pięter, który szuka swojego miejsca, pisz do Arcy jeszcze dziś! :)
 
Do góry