• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Korzyści w iglicy

Wewe1

Zwiadowca
Mam pytanie dotyczące korzyści w iglicy,jeżeli mam punkty uzbierane wcześniej,a obecnie podniosę Iglicę na 1lvl to czy dopisze mi nadwyżkę do wcześniej uzbieranych punktów? np mam 200pkt a limit na 1lvl to 50pkt czy doda mi do już uzbieranych czy nie?
 

Poziomek

Rycerz
wedlug mnie - nie. Jest napisane ile na kazdym lvlu mozna miec punktow. Nie powinno naliczyc 'górką' . Lepiej wydac to co masz i isc wedle rozwijanych korzysci. No ale moze sie myle.
 

Nusion

Kapłan
Mam pytanie dotyczące korzyści w iglicy,jeżeli mam punkty uzbierane wcześniej,a obecnie podniosę Iglicę na 1lvl to czy dopisze mi nadwyżkę do wcześniej uzbieranych punktów? np mam 200pkt a limit na 1lvl to 50pkt czy doda mi do już uzbieranych czy nie?

Nie doliczy nic. Samo podniesienie perka nie dodaje punktów iglicowych, określa jedynie limit pojemności perka, punkty trzeba samodzielnie nazbierać z nadwyżek ponad pełny kryształ. To coś jak rozbudowa ratusza - zwiększa się jego pojemność, ale młotków i kasy przez to nam nie przybędzie :)

np mam 200pkt a limit na 1lvl to 50pkt czy doda mi do już uzbieranych czy nie?

Pojemność na 1lvl będzie 50pkt, a nazbieranych macie już 200, więc nawet z nadwyżek nic nie wpadnie
 
Do góry