• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Korzyści/Zaawansowana pomoc

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Witajcie
Wczoraj podniosłem w bractwie poziom zaawansowanej pomocy , czyli złota łapka powinna utrzymywać się przez 28 godzin (24 godziny ustawowe plus 4 godziny z korzyści)
Dzisiaj łapkowałem , ale nie przeszło 24 godziny od podniesienia poziomu w korzyściach i ci co mi łapkowali 24 godziny i kilka minut wcześniej są już u mnie na niebieskiej łapce , czyli bez bonusu
Pytanie :
Dlaczego od osób które łapkowały pomiędzy 24 a 28 godzin wcześniej nie dostaję premii za oddanie łapki ?
 

Nusion

Kapłan
Najpewniej powodem jest to, że efekt aktywuje się dopiero kolejnego dnia po ulepszeniu. A więc nie obejmuje pomocy udzielonej wczoraj. Sprawdź jutro, prawdopodobnie okaże się, że wszystko działa jak powinno :)

A jeśli nadal nie będzie działać, to wtedy support
 

Deleted User - 198835

Guest
Poziom podniesiony był wczoraj , dlatego dzisiaj liczyłem na te 4 dodatkowe godziny .
Chyba , że nie zalicza pomocy udzielonej przed podniesieniem poziomu zaawansowanej pomocy - wszystkie łapki dane wczoraj przed podniesieniem poziomu wspomnianej korzyści pomimo , że były dane pomiędzy 24 a 28 godzin były niebieskie dzisiaj a nie złote
Ale to są przypuszczenia , dlatego pytam się , czy trafne , czy to jakiś nowy błąd
 
Do góry