• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kosiarka, bucząca świetlówka czy stado os??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2359
  • Data rozpoczęcia

xEasyRiderx

Rycerz
zależy kto co lubi ja tam wolę nie słuchać tego brzęczenia to wyłączyłem skoro jest taka opcja ;)
zresztą to nie jest błąd a można po prostu wyłączyć skoro ciebie to denerwuje
 

DeletedUser4918

Guest
Ja osobiście lubię słuchać muzyki z Elvenaru (tak wiem, że nie każdemu przypada ona do gustu), i chciałbym żeby było to naprawione. Zobaczymy czy twórcy naprawią bo jak dla mnie jest to ewidentny błąd w grze i pierwszy raz się z czymś takim spotykam (nawet jeśli chodzi o gry przeglądarkowe). A jak nie naprawią to trudno, zostanie YouTube lub inny serwis z muzyką jako tło podczas gry. To wszystko.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Zawsze możesz to zgłosić w dziale pomysły i propozycje załączając do tego ankietę inaczej nie będzie to rozpatrywane ;)
Choć nie sądzę aby taki drobiazg wzbudził zainteresowanie :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Zawsze możesz to zgłosić w dziale pomysły i propozycje załączając do tego ankietę inaczej nie będzie to rozpatrywane ;)
Choć nie sądzę aby taki drobiazg wzbudził zainteresowanie :)
Dlaczego ma błąd zgłaszać w dziale "Pomysły i propozycje"? Chyba, że to nie jest błąd, ale jak rozumiem, nikt tego nie sprawdził i mu nie odpowiedział.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Dlaczego ma błąd zgłaszać w dziale "Pomysły i propozycje"? Chyba, że to nie jest błąd, ale jak rozumiem, nikt tego nie sprawdził i mu nie odpowiedział.
Wywnioskowałem że koledze nie pasuje muzyka jaką lansuje gra a skoro chce ją sobie zmienić to czemu nie.
Zresztą temat stary i już @jarq wypowiedział się wyżej dziwne że nie zamknął tematu ;)
 
Do góry