• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Królestwo Elvenaru ZAPRASZAMY :)

Status
Zamknięty.

Birma200

Zwiadowca
KRÓLESTWO ELVENARU zaprasza aktywnych graczy do wspólnej zabawy.
Co tydzień robimy min. 10 skrzynek w turnieju i srebro w iglicy, a raz na jakiś czas umawiamy się na złoto. Lubimy przygody bractw i chociaż nagrody są marne ;) to jest fajna zabawa, którą sobie cenimy nade wszystko. Już od kilku ostatnich przygód jesteśmy w czołówce najlepszych bractw przygodowych :)
Mamy przyjazne zasady, stawiamy na szacunek i uczciwość, i nie zapominamy, że to ma być relaks i odpoczynek od codzienności w realnym świecie.
Jesteśmy zgranym i wesołym bractwem :)
Każdy kto chce rozwijać swoje miasto i angażować się we wspólne zadania, będzie mile widziany.
Napisz do Arcy lub Magów, albo wyślij swoje zgłoszenie.
Zapraszamy :)
 

Birma200

Zwiadowca
Szukasz przyjaznego bractwa, zastanawiasz się z kim budować swoje miasto ? Dołącz do nas, a zobaczysz, że nie będziesz żałować wspólnej zabawy ;)
Czekamy na chętnych, bez względu na dorobek punktowy :)
 

Birma200

Zwiadowca
Aktualnie mamy komplet :) i brak wolnego miejsca, co bardzo mnie cieszy :). Wiem jednak, że nic nie jest na stałe i jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, to oczywiście dam tutaj znać :).
 

Birma200

Zwiadowca
WZNAWIAM ZAPROSZENIE do naszego bractwa. Będziemy mieli wolne jedno miejsce. Jeżeli grasz aktywnie i uczciwie, to dołącz do grupy fajnych ludzi :). Chętnych proszę o wiadomość, ZAPRASZAM :)
 

Birma200

Zwiadowca
Dzięki ogłoszeniu skompletowaliśmy skład, jednak od około roku mamy 2 osoby, które nie rokują, nie rozwijają swoich miast i niewiele wnoszą dla bractwa. Każda cierpliwość ma swoje granice i chcielibyśmy kogoś kto naprawdę chce grać.
Ponieważ wciąż mamy komplet, nie można wysłać do nas zgłoszenia, ale jeżeli chcesz do nas dołączyć, napisz do mnie :)
Zapraszam :)
 

Birma200

Zwiadowca
Trochę czasu minęło od ostatniej wiadomości, ale mieliśmy komplet aktywnych graczy i nie było potrzeby, żeby kogoś szukać... :)
Ze względu na sytuację losową, opuściły nas wczoraj 2 osoby, żeby zrobić sobie półroczną przerwę w grze.
Wszędzie nas pełno: w turniejach, iglicy, w przygodach, więc jeżeli masz ochotę pograć ze zgraną i aktywną ekipą, to zapraszamy, i to nie tylko na najbliższe pół roku. Jeżeli się u nas zadomowisz na dobre, to... się zadomowisz ;D
Zapraszam aktywnych, wolne tylko 2 miejsca :)
 

Birma200

Zwiadowca
Zmiany, zmiany, zmiany.... Należę do tych osób, które nie lubią zmian..., ale one i tak są, i trzeba sobie z nimi radzić...
Nie lubię gdy ludzie nagle rezygnują z gry, przeżywam każdą stratę, ale później ciszę się z napływu "świeżej krwi" :)
Wszystko wskazuje na to, że po świętach będę musiała pożegnać 1 osobę ze swojego bractwa. Ma dorobek powyżej 200k punktów.
No i oczywiście liczę na to, że ktoś przeczyta moją wiadomość, ktoś kto szuka fajnej ekipy, która bardzo szybko się rozwija.
W turnieju osiągamy 11-12, a czasem i 13 skrzynek, w iglicy zawsze srebro, a raz w miesiącu złoto, w przygodach też sobie nieźle radzimy (poprzednio 8, a teraz 12 miejsce) i chcielibyśmy, żeby do nas dołączył ktoś, kto będzie dla nas aktywnym partnerem w tych wszystkich wydarzeniach.
Wiem, powiecie, że każdy by takiej osoby chciał w swoim bractwie, ale nie każdy o tym pisze, a ja piszę i zapraszam :D.
Jeżeli ktoś poszukujący dla siebie bractwa, zatrzyma się na chwilę, poczyta i stwierdzi, że warto spróbować, niech do mnie napisze wiadomość.
Zapraszam, pozdrawiam i życzę wszystkim to czytającym ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH :)
 

Birma200

Zwiadowca
No i niestety, moje obawy się potwierdziły i trzeba się było rozstać z jednym graczem...
Tym samym mamy wolne 1 miejsce i zapraszamy. Jeżeli Twoje bractwo się wykrusza, albo nie motywuje Cię do rozwoju i szukasz odmiany, to napisz, odezwij się, u nas na pewno będziesz się dobrze bawić :)
 

Birma200

Zwiadowca
Mamy już komplecik, co bardzo mnie cieszy :). Jednak wiadomo, że nic nie jest na stałe i są rotacje, więc jeżeli kogoś inspiruje nasze szybko rozwijające się bractwo, które jest bardzo zgraną i wesołą ekipą, i nie zapominającą, że to ma być przede wszystkim dobra zabawa, to nich napisze do mnie, może akurat... ;)
Pozdrawiam wszystkich czytających :)
 

Birma200

Zwiadowca
Każdy kto zaprasza, czymś kusi, ale tak naprawdę wszyscy mają podobnie, różne zasady i limity..., i u nas też tak jest, ale my przede wszystkim nie zapominamy, że to tylko gra i ma sprawiać przyjemność, dać oderwanie od rzeczywistości, zapomnienie od problemów....
Jesteśmy zgranym i aktywnym bractwem, szybko się rozwijamy i wszędzie nas pełno :). W każdym turnieju robimy po 11-13 skrzyń, w iglicy srebro to standard, a raz w miesiącu złoto. W Przygodach Bractw też nieźle sobie radzimy, chociaż nie wszyscy je kochają... ;D.
Lubimy też powygłupiać się na czacie, bo to podtrzymuje dobre i wesołe relacje w bractwie :). Dołączając do nas możesz tylko zyskać, nic nie tracąc.
Mamy obecnie komplet, ale to się wkrótce zmieni, więc jeśli szukasz dla siebie właściwego miejsca, to u nas je znajdziesz.
Napisz proszę i daj się skusić... ;D
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam, do wspólnej gry i zabawy :).
Birma
 

Birma200

Zwiadowca
No cóż..., rotacje wciąż są, dlatego ponawiam zaproszenie do naszego bractwa. Mamy wolne dwa miejsca, a poza tym reszta bez zmian ;).
Bawmy się razem, zapraszam i pozdrawiam :)
 

Birma200

Zwiadowca
Aktualnie mamy komplet, ale ze względów prywatnych jedna osoba jest mało aktywna i wkrótce chce nas opuścić. Czeka tylko na kogoś na swoje miejsce.
Szukamy osoby z podobnym dorobkiem punktowym, tj. ok. 500k pkt. Kogoś kto jest aktywny w turniejach, iglicy i innych wydarzeniach.
Kogoś, kto nie realizuje się w obecnym bractwie, albo jego bractwo jest w rozsypce...
Wszelkie informacje o naszym bractwie są zawarte w jego opisie. Jesteśmy zgraną, wesołą i aktywną ekipą :).
Zapraszam do kontaktu. Osoby zainteresowane proszę, żeby pisały bezpośrednio do mnie.
Pozdrawiam
Birma
 

Birma200

Zwiadowca
Nadal poszukujemy jednego aktywnego gracza z większym dorobkiem punktowym. Zapraszam do kontaktu... :)
 

Birma200

Zwiadowca
Witajcie,
Świąteczne porządki także w Elvenarze... ;)
Zapraszam do wspólnej zabawy z fajną ekipą. Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, znajdziesz je u nas, pod warunkiem, że grasz aktywnie.
W grę wchodzi także fuzja z malutkim bractwem, ale musimy to najpierw omówić.
Zapraszam. Czekamy. Napisz do mnie...
 

Birma200

Zwiadowca
Od mojego pierwszego wpisu trochę się zmieniło... Teraz już robimy 13-14 skrzynek w turnieju, złotą Iglicę co 3 tygodnie, a ostatnia Przygoda Bractw na 7 miejscu...
Może dla niektórych szału nie ma ;), ale robimy postępy, rozwijamy się, a przy tym zachowujemy zdrowy rozsądek i radość z gry.
Jeżeli ktoś z Was szuka dla siebie miejsca w fajnym i aktywnym bractwie, to zapraszam serdecznie...
 

Birma200

Zwiadowca
Od mojego pierwszego wpisu trochę się zmieniło... Teraz już robimy 13-14 skrzynek w turnieju, złotą Iglicę co 3 tygodnie, a ostatnia Przygoda Bractw na 7 miejscu...
Może dla niektórych szału nie ma ;), ale robimy postępy, rozwijamy się, a przy tym zachowujemy zdrowy rozsądek i radość z gry.
Jeżeli ktoś z Was szuka dla siebie miejsca w fajnym i aktywnym bractwie, to zapraszam serdecznie...
Chwilowo nieaktualne, mamy komplet, ale z pewnością kiedyś tu jeszcze wrócę, żeby szukać aktywnych graczy... ;) :D
Pozdrawiam... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry