• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Królewska renowacja

Kaczorgo

Wędrowiec
Witam gdzie zdobywa się zaklęcie królewska renowacja? Na Wiki nie udało mi się tego znaleźć.
Z góry dzięki
 

DeletedUser2262

Guest
Witam gdzie zdobywa się zaklęcie królewska renowacja? Na Wiki nie udało mi się tego znaleźć.
Z góry dzięki
Możesz również utworzyć w akademii magii jeśli jesteś w posiadaniu schematów . Jeden SCHEMAT jest nagrodą za zdobycie 10 skrzyń w cotygodniowym turnieju. Z jednego schematu (+katalizatory) można stworzyć w Akademii Magii 10 zaklęć królewskiej renowacji .
 

Sorcha

Rycerz
Możesz też trafić na 20 lub 30 zaklęć królewskiej renowacji wymagającej odpowiednio 2 schematy za 20 zaklęć renowacji i 3 schematy za 30 zaklęć renowacji i Fragmentów Zaklęć ( mój post poniżej). Przydaje się do większych budynków, ale trzeba mieć więcej schematów!
Edit:
usunieto wzmiankę o katalizatorach bo jak dotychczas mam za tylko schematy i fragmenty. Może i są za katalizatory ale trafić nie mogę ;) !
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
Jeśli chodzi o królewskie renowacje to mam w akademii akurat teraz
Królewskie_Renowacje.png
i jak widać nie potrzeba katalizatorów do jej produkcji !! Te obok schematów to Fragmenty Zaklęć dostępne w Iglicy lub za "odczarowywanie" budynków, zaklęć itp
 
Do góry