• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Królewski Uzurpator :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia

Która korona jest prawdziwej królowej Elfów?

  • 1

    Głosy: 3 18,8%
  • 2

    Głosy: 14 87,5%
  • 3

    Głosy: 3 18,8%

  • W sumie głosujących
    16

DeletedUser13

Guest
Drodzy Elficcy Gracze. Zostaliśmy oszukani! Uzurpatorzy jedynej, prawdziwej królowej, starają się wprowadzić zamęt w szeregach naszych wojsk, wysyłając swoich popleczników - zdrajców, udających szlachetnie urodzonych! Niech Was nie zmylą ich przebrania! Niech Was nie zwiedzie ich uroda! Korona jest tylko jedna! Prawdziwej królowej!
Pomóżcie nam wspólnie odnaleźć tę prawdziwą, zsyłając uzurpatorów w odmęty najstraszliwszych lochów!

PxwA1gr.jpg



(PS nic nie piłem, tworząc wątek ;) )
 

DeletedUser14

Guest
To ma pomóc w odsiewaniu, tylko osoba, która się zorientuje, wygrywa ^^
 

DeletedUser14

Guest
I to będzie trudny wybór, król a królowa... :eek:
Wiadomo, każdy z nich jest jeden jedyny, a jednak jest ich dwóch :eek:
 

DeletedUser9

Guest
Wybacz Papo Smerfie ale w tym wypadku wybieram krolowa, no bo wiesz...cycki :D :D
 

DeletedUser

Guest
Prawdziwa, prawdziwsza najprawdziwsza KORONA KRÓLOWEJ ELFÓW :p
Galadriel-image-galadriel-36131023-1920-800.png
 

DeletedUser13

Guest
Ta w podpisie chyba lepsza... Ale nie jestem pewny czy 'wielkość' jest regulaminowa;)
 

DeletedUser

Guest
Dodam, że to ja mam oficjalnie wśród znajomych "Zombie", "Ogar Piekieł" i tak dalej :D
 

DeletedUser

Guest
Świat Zombies - naprawdę w to grasz "Ogarze Piekieł">?:)
Szczupak, pewnie masz racje - wielkość nieregulaminowa ale póki co nacieszę się moją focią do wypęku:D, zanim mi jej nie odbiorą:confused:

ps A tak w ogóle to chodzi o KORONĘ ;)
 

DeletedUser

Guest
A ja lubię Zombiaki :) Ingressa nie znam:)A skoro nie znam to idę poszperać w necie się zapoznać z czystej ciekawości:D
 

DeletedUser

Guest
Jak jedno tak i drugie mniemam jest w moim zasięgu;) Poszperałam.. co nieco widziałam..interesujące
Green or blue..that is the question;)

wczesna godzina i dzień dobry all :)
 

DeletedUser

Guest
Najlepiej z reguły wybierać frakcję przeciwną, bo szybciej się gra. Gdy jakaś frakcja dominuje, to słabszy gracz ma łatwiej ze sprzętem, ale wolno się rozwija.
 
Do góry