• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

krolewska renowacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4337
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4337

Guest
Witam mam pytanie odnośnie krolewskiej renowacji jak mozna ja szybciej zdobyć nie czekajac na turniej i czy póżniej jest jakiś budynek który tworzy je? Pytanie może głupie ale jestem swieża w grze i nie mogę robudować budynków cudów..
 

Jemsik

Zwiadowca
Witaj, zaklęcie renowacji możesz zdobyć tylko w turnieju lub w akademii zamieniając je na schemat zdobyty w turnieju w 10 skrzynce. Na ogół jest 1 schemat na 10 zaklęć ale może chyba być też ich wielokrotnosc. Ja miałem chyba raz 2 schematy na 20 zaklęć.
Cuda rozbudowujesz nie tymi zaklęciami tylko PW zdobytymi w turniejach lub punktami z paska postępu.
Pozdrawiam
 

DeletedUser4337

Guest
chris07070707 mam jeszcze pytanie odnośnie studni życzeń jak mija ich czas to je wywalamy i czekamy na nowe czy mozna je jakoś aktywować?
 

Sorcha

Rycerz
Witaj, zaklęcie renowacji możesz zdobyć tylko w turnieju lub w akademii zamieniając je na schemat zdobyty w turnieju w 10 skrzynce. Na ogół jest 1 schemat na 10 zaklęć ale może chyba być też ich wielokrotnosc. Ja miałem chyba raz 2 schematy na 20 zaklęć.
Cuda rozbudowujesz nie tymi zaklęciami tylko PW zdobytymi w turniejach lub punktami z paska postępu.
Pozdrawiam
@jemsik , @Agnes76 : to schematy zamieniamy na królewską renowacje a nie odwrotnie. 1 schemat to 10 królewskich renowacji.
Środkowa receptura:
Królewska_renowacja_receptury.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3575

Guest
Bardzo wygodna jest też opcja pozyskiwania renowacji za 300 diamentów z której można skorzystać w akademii nie mając schematu a mając diaxy.

Studni gdy wygasną nie da się aktywować, renowacja ich nie odnawia. Po prostu trzeba postawić nową studnię.
 

Tajniakos

Paladyn
@Sorcha i to właśnie napisał @jemsik choć może troszkę inaczej to sformułował :) a wiemy, że nie ma opcji zmiany zaklęć renowacji na schemat w akademii ;)
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
@Sorcha i to właśnie napisał @jemsik choć może troszkę inaczej to sformułował :) Nie ma opcji zmiany zaklęć renowacji na schemat w akademii ;)
tak wiem , że nie ma zamiany renowacji na schematy, ale jak widać na załączonym przeze mnie obrazku to schemat i 3 katalizatory są ceną za 10 zaklęć renowacji (a nie odwrotnie jak zapewne sugerujesz) to miałem na myśli mówiąc o zamianie. Nie dostanie przecież za 10 renowacji 3 katalizatorów i 1 schematu) Dodatkowo zaklęcia (np widoczna Inspirująca medytacja albo po prawej czarujący Podarunek) można zrobić za Fragmenty Zaklęć lub przekuć na Fragmenty Zaklęć. Z reliktami i schematami to nie działa w dwie strony. Nie przekujesz ani schematu ani reliktów na Fragmenty Zaklęć.
 

Tajniakos

Paladyn
@Sorcha no proszę Cię :)
W którym miejscu w tym zdaniu Jemsik wprowadza w błąd?

Witaj, zaklęcie renowacji możesz zdobyć tylko w turnieju lub w akademii zamieniając je na schemat zdobyty w turnieju w 10 skrzynce.
Mógł doprecyzować, że jest to jeden ze składników podczas produkcji zaklęcia renowacji ale moim zdaniem nikogo nie wprowadził w błąd :)
 

Sorcha

Rycerz
@Sorcha no proszę Cię :)
W którym miejscu w tym zdaniu Jemsik wprowadza w błąd?


Mógł doprecyzować, że jest to jeden ze składników podczas produkcji zaklęcia renowacji ale moim zdaniem nikogo nie wprowadził w błąd :)
Ok, @tajniakos może trochę się masz racji. Poprawiłem trochę swój post, ale czemu mimo, że wkleiłem obraz receptur to mi sugerowałeś coś przeciwnego. Przecież napisałem i zilustrowałem dokładnie o co mi chodzi.
 

Tajniakos

Paladyn
@Sorcha pisząc swój post zasugerowałeś, że jemsik wprowadził koleżankę Agnes w błąd i napisałeś:
@jemsik nie wprowadzaj @Agnes76 w błąd: to schematy zamieniamy na królewską renowacje a nie odwrotnie.
Oboje wiemy, że nie ma możliwości zamiany zaklęć renowacji na schemat i wywnioskowałem, że taki kontekst wyciągnąłeś z wypowiedzi jemsika :)
 

Sorcha

Rycerz
@Sorcha pisząc swój post zasugerowałeś, że jemsik wprowadził koleżankę Agnes w błąd i napisałeś:

Oboje wiemy, że nie ma możliwości zamiany zaklęć renowacji na schemat i wywnioskowałem, że taki kontekst wyciągnąłeś z wypowiedzi jemsika :)
Sugestia już została usunięta, dzięki za zwrócenie uwagi i na tym zakończmy dyskusję.
 
Do góry