• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Kryształowa Latarnia Morska i pozostałe cuda..., hmmm

  • Rozpoczynający wątek KR0PKA
  • Data rozpoczęcia

Jeśli chcecie aby wróciły stare cuda..., proszę o zaznaczenie TAK

  • tak

    Głosy: 29 80,6%
  • nie

    Głosy: 7 19,4%

  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser2022

Guest
To o przyzwoitości nie było do Ciebie, ani do tych 1-2 PW. :p
Było do grania JAK SIĘ CHCE - byleby się zachowywać przyzwoicie. ;)
Czyli do Ciebie było: nie nazywaj ich naiwnymi, bo grają jak chcą i już. :p Nie nam decydować, czy ktoś jest naiwny czy nie w takich sytuacjach.
Słuszna uwaga, proszę pani.
Niech sobie grają jak chcą, to takie niesprawiedliwe że gracze budują sobie cuda sami, a inni potrafią góra 20 pw walnąć by wyciągnąć z tego zysk.
Ale tak właśnie działa porządek miłości, a nie sprawiedliwości, że najwięcej zyskują ci, którzy najmniej się natrudzili hehe
Pozdrawiam.
 

DeletedUser626

Guest
W sumie sporo wiadomości, tylko mało na temat. Przywrócenie towarów za motywkę całej mapy nie przejdzie, bo to jest dokładnie to od czego projektanci chcieli odejść. Jakby to dodali to ograniczyliby u wszystkich do 30 motywek - to już chyba lepiej kliknąć 3 skrzynki i mieć te same towary.

Poza zwiększeniem towarów w skrzynkach i zwiększeniem ilości skrzynek, widziałam jeszcze:
- dodanie wszystkich 3 towarów bonusowych do jednej skrzynki, ale nie widzę, żeby ktoś to potem komentował.
- Bonus do produkcji towarów - byłoby to trochę dublowanie górskich hal, niewielka szansa, ale mogę o to zapytać.

Ktoś coś dopowie, zanim napiszę zgłoszenie? Coś pominęłam?
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Poza zwiększeniem towarów w skrzynkach i zwiększeniem ilości skrzynek, widziałam jeszcze:
- dodanie wszystkich 3 towarów bonusowych do jednej skrzynki, ale nie widzę, żeby ktoś to potem komentował.

Ktoś coś dopowie, zanim napiszę zgłoszenie? Coś pominęłam?

Pomijając "złość" na to jak ograniczono ilość zasobów dostarczanych przez dzwonnicę / latarnię, w chwili obecnej jak otrzymuję 3 razy pod rząd surowce 1 lvl w skrzynkach to szlag mnie trafia zupełnie... także miło by było gdyby w każdej skrzynce były 3 rodzaje surowców... a biorąc po uwagę "straty" do poprzedniej wersji... powinny być 3 rodzaje w ilościach jak w tym momencie otrzymujemy losowy przydział. Choć niewielki "gest" w stronę tych co ten budynek wybudowali i władowali morze książek...
Pozdrawiam.
 

DeletedUser80

Guest
Ważne jest nie tylko co się pisze ale jak się pisze.
Jeżeli po prostu napiszesz, że gracze chcą zwiększenia ilości skrzynek to sobie odpuść.
Znamy odpowiedź.
Jeżeli napiszesz, że gracze sugerują powiązanie zwiększenia ilości skrzynek z dodatkowymi warunkami (poziom cudu, ilość odkrytych prowincji, ilość motywek - kilka pomysłów padło) może ktoś się nad tym zastanowi.
Podrzuć im coś co z jednej strony choć trochę nas zadowoli z drugiej strony pozwoli wyjść z twarzą tym (cenzura) którzy to wymyślili.
Z tym, że tak zostać nie może zgadzamy się wszyscy.
 

DeletedUser1496

Guest
Zgadzam się z @PanGry w 100%.
Zastanawiam się tylko, czy IG nie zrezygnuje z tych skrzynek zupełnie, po wprowadzeniu motywowania z poziomu mapy - tak jak w aplikacji. Bo jeżeli tak, to dobrze byłoby o tym wiedzieć i zastanowić się nad innym rozwiązaniem - jak to naprawdę trafnie ujął mój Przedmówca -
coś co z jednej strony choć trochę nas zadowoli z drugiej strony pozwoli wyjść z twarzą tym (cenzura) którzy to wymyślili.
 

blazius1

Paladyn
Tak jak pisałem już zniesienie w ogóle 3 skrzynek nie byloby od rzeczy, ale to znowu oznacza przerobienie zdolności Latarni. Ponowną zmiane profilu tego cudu.
3 tier z każdej skrzynki to plan minimum i taka zmiana pozwala częściowo tym (cenzura) zachować twarz.
Odrobienie strat wizerunkowych po awanturze z Latarniami nie będzie już możliwe, ale kolejna korekta Latarni leży w interesie IG. Pozwoli częściowo odrobić te straty.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2022

Guest
W sumie sporo wiadomości, tylko mało na temat. Przywrócenie towarów za motywkę całej mapy nie przejdzie, bo to jest dokładnie to od czego projektanci chcieli odejść. Jakby to dodali to ograniczyliby u wszystkich do 30 motywek - to już chyba lepiej kliknąć 3 skrzynki i mieć te same towary.

Poza zwiększeniem towarów w skrzynkach i zwiększeniem ilości skrzynek, widziałam jeszcze:
- dodanie wszystkich 3 towarów bonusowych do jednej skrzynki, ale nie widzę, żeby ktoś to potem komentował.
- Bonus do produkcji towarów - byłoby to trochę dublowanie górskich hal, niewielka szansa, ale mogę o to zapytać.

Ktoś coś dopowie, zanim napiszę zgłoszenie? Coś pominęłam?
Dopisz prywatny komentarz, żeby uważali; bo nie robią tej gry dla kosmitów niewolników czy pajaców, ale dla graczy którzy w większości są po prostu ludźmi.
Jako gracze, oczekujemy od nich więcej niż chcą nam dać według swoich objawień/snów/wizji. Wiedzą jak dużo odebrali graczom nie tylko nowym ale i starym. Wyobraź sobie kochana że masz bon 1000zł na zakupy, i idziesz z tym do sklepu; choć to niewielka suma, robisz większe zakupy (cały wózek sklepowy) Przy kasie natomiast dowiadujesz się że musisz to wszystko zwrócić, dlatego że ten bon, dotyczy zakupu maksymalnie trzech egzemplarzy mikserów i tosterów marki zelmer. - Powiedz mi, jak się czujesz? - Bo widzisz, twórcy dając graczom przez długi czas możliwość zdobycia dużej ilości towarów. to jak się gracze mają czuć po odebraniu im tego? bo sytuacja porównywalna co z tym bonem. Daliście nam graczom, ale jednocześnie oszukaliście bez poszanowania praw naszych. Może szacunku do graczy niech nauczą się od choćby twórców plemion? bo interes interesem, ale kiedy sprzedawca nawali, nie szanuje oczekiwań klienta to ów człowiek traci klientów, a jak stracicie tych, którzy upychali wam kieszenie, czym zachęcicie do powrotu? Super eventem? 500 diamentów za powrót czy 200% za doładowanie? Bo nawet jeśli, to wielu już nie wróci kupować wadliwy produkt, bo na świecie pełno fajnych gier na rynku, gdzie gracza opinia się liczy, bo zadowolony gracz, to szczęśliwy gracz, który chętniej ładuje szmal w gry. I tyle.
Jakoś streść może całą tą wypowiedź, może uda ci się przemówić im do rozsądku. - Wierzę w Ciebie.

Swoją drogą, gdyby te owe trzy skrzynki dawały graczom surowce typu granit etc. Myślę że mogłoby to przejść. Gdyż obecna sytuacja mija się z celem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1174

Guest
W sumie sporo wiadomości, tylko mało na temat. Przywrócenie towarów za motywkę całej mapy nie przejdzie, bo to jest dokładnie to od czego projektanci chcieli odejść. Jakby to dodali to ograniczyliby u wszystkich do 30 motywek - to już chyba lepiej kliknąć 3 skrzynki i mieć te same towary.

Poza zwiększeniem towarów w skrzynkach i zwiększeniem ilości skrzynek, widziałam jeszcze:
- dodanie wszystkich 3 towarów bonusowych do jednej skrzynki, ale nie widzę, żeby ktoś to potem komentował.
- Bonus do produkcji towarów - byłoby to trochę dublowanie górskich hal, niewielka szansa, ale mogę o to zapytać.

Ktoś coś dopowie, zanim napiszę zgłoszenie? Coś pominęłam?

Oczywiście że nie lepiej, bo w 30 skrzynkach rozkład surowców byłby bardziej losowy niż w trzech! Z trzech skrzynek mogę dostać np. 3 razy surowiec, którego i tak mam w nadmiarze, z 30 skrzynek jest szansa na bardziej równomierny rozkład.

Jeśli projektanci chcą zmniejszyć różnice pomiędzy nieaktywnymi a aktywnymi graczami i promować tych pierwszych, to niech po prostu ilość towarów bonusowych spada sukcesywnie w miarę motywowania - skrzynka w każdym mieście, w każdej kolejnej nieco mniej towarów (o około 3%), co po 30 motywkach daje brak towarów w kolejnej skrzynce. Ilość towarów w pierwszej skrzynce determinowana jest oczywiście przez Latarnię i jej poziom. Takie rozwiązanie jest kompromisowe, choć wciąż ze znaczną szkodą dla aktywnych graczy, ale łatwiej będzie im przełknąć tą gorzką pigułkę ....
 

DeletedUser1496

Guest
Obawiam się, że całkowite odebranie skrzynek jest kwestią czasu. Jeżeli te koszmarne zmiany w latarni/dzwonnicy były faktycznie podyktowane planowanym wejściem aplikacji Elvenar na Androida, to wcześniej czy później również na PC będziemy motywować z poziomu mapy - czyli bez wchodzenia do miasta - jak wtedy IG rozwiąże problem nagradzania skrzynkami?
:(
Zrobią to, co umieją najlepiej - zabiorą !!!
 

DeletedUser2022

Guest
Obawiam się, że całkowite odebranie skrzynek jest kwestią czasu. Jeżeli te koszmarne zmiany w latarni/dzwonnicy były faktycznie podyktowane planowanym wejściem aplikacji Elvenar na Androida, to wcześniej czy później również na PC będziemy motywować z poziomu mapy - czyli bez wchodzenia do miasta - jak wtedy IG rozwiąże problem nagradzania skrzynkami?
:(
Zrobią to, co umieją najlepiej - zabiorą !!!
wtedy te skrzynie powinny pojawiać w losowym miejscu na odkrytej już mapie.
 

DeletedUser1174

Guest
Obawiam się, że całkowite odebranie skrzynek jest kwestią czasu. Jeżeli te koszmarne zmiany w latarni/dzwonnicy były faktycznie podyktowane planowanym wejściem aplikacji Elvenar na Androida, to wcześniej czy później również na PC będziemy motywować z poziomu mapy - czyli bez wchodzenia do miasta - jak wtedy IG rozwiąże problem nagradzania skrzynkami?
:(
Zrobią to, co umieją najlepiej - zabiorą !!!

A co to za problem dodać kod, który przydzieli tyle samo surowców z motywki z mapy, co ze skrzynki? Nawet by to lepsze było, mniej klikania. Można nawet z mapy dać opcję wyboru, co motywować. No ale ... jest jedno ale ... trzeba chcieć :D
 

DeletedUser1496

Guest
wtedy te skrzynie powinny pojawiać w losowym miejscu na odkrytej już mapie.

A co to za problem dodać kod, który przydzieli tyle samo surowców z motywki z mapy, co ze skrzynki? Nawet by to lepsze było, mniej klikania. Można nawet z mapy dać opcję wyboru, co motywować. No ale ... jest jedno ale ... trzeba chcieć :D

Oboje macie rację, tylko jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby IG chciało to zrobić .... Ułatwić graczom życie ? Nie wymagać błądzenia po mieście, które otwierało się ze 2 minuty przynajmniej ? - łatwiej zabrać ! Pokrzyczymy na Forum i tyle ....no chyba, że to jest ta "marchewka" po "kiju" jakim były zmiany w latarni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
15.5 Z zasady InnoGames zrzeka się odpowiedzialności innej, niż opartej na poniższych postanowieniach.
  • Firma InnoGames odpowiada za roszczenia o rekompensatę i roszczenia odszkodowawcze (zwane łącznie „Roszczeniami”) z tytułu naruszenia umownych i innych obowiązków tylko w przypadku:
  • umyślnego działania na szkodę lub rażącego zaniedbania, - właśnie teraz mamy taki przypadek. Jest to umyślne działanie na szkodę aktywnych graczy, a także rażące zaniedbanie związane z ignorowaniem graczy i rażącymi/ karygodnymi błędami!
§10 Zmiany

  • Innogames zastrzega sobie prawo do zmiany zasad w dowolnym czasie, po wcześniejszym poinformowaniu Graczy o treści planowanych zmian.

Dragomiro to też są argumenty.:) Nie wiem..., wstyd się przyznać, co wnosi nowa aktualizacja...:oops: Nie miałam czasu...
 

DeletedUser313

Guest
Haj team :)
Czemu w smoczym opactwie nie rosną punkty rankingowe przy rozbudowie?:( ...czy chodzi o to że z poziomu 5-6 ,10-11, 15-16 (przy wykuciu nowego kręgu run) nie rosną punkty rankingowe czy ogólnie nie rosną bo wcześniej się tym nie interesowałam :D dzięki za info zwrotne :D



rozbuduj.JPG
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Haj team :)
Czemu w smoczym opactwie nie rosną punkty rankingowe przy rozbudowie?:( ...czy chodzi o to że z poziomu 5-6 ,10-11, 15-16 (przy wykuciu nowego kręgu run) nie rosną punkty rankingowe czy ogólnie nie rosną bo wcześniej się tym nie interesowałam :D dzięki za info zwrotne :D



View attachment 259

Punkty rankingowe nie rosną w żadnym cudzie gdy poziom jest składany z run a nie z książek, za to zyskuje się większy "skok" innych dodatków. Pozdrawiam.
 

DeletedUser80

Guest
Punkty rankingowe nie rosną w żadnym cudzie gdy poziom jest składany z run a nie z książek, za to zyskuje się większy "skok" innych dodatków. Pozdrawiam.
Punkty dodaje za wydane PW, tu nie ma wydanych PW tylko rozbudowujemy za runy więc nie dodaje punktów.
 
Do góry