• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Księga Feniksów

Czy jesteś za wariacjami Księgi Feniksów?

  • Tak.

    Głosy: 13 81,3%
  • Nie.

    Głosy: 3 18,8%

  • W sumie głosujących
    16

jakub357

Łucznik
Proponuje dodanie Artefaktu Feniksa Zmierzchu do Księgi Feniksów.
Dmucham na zimne. Nie wiem czy taki pomysł jest w IG, ale byłoby miło.

Moja druga propozycja, to możliwość przemielenia Artefaktów Feniksa Zimnego Ognia w Księgi Feniksów.

@jarq jeśli taki plan już jest, to proszę o informację.
 

Poziomek

Rycerz
moze byc ale mi malo. osobiscie chcialbym aby to bylo np na zasadzie ksiegi ale aby w srodku byly dostepne wszystkie budynki. Np mam swiatlego golema 4 artefakty. Nie chce go stawiac, bo uwazam ze jest slaby, ale mam za to np 8 lvl postawionego Bolbina. Pojawia sie ksiega i daje 2 artefakty światlego golema biore 1 od Bolbina. Pewnie wiele osob ma taki sam problem a czekac rok lub 2 zanim budowle zatocza koło to troche dlugo:)
 

Lanariko

Szef kuchni
Niewierze, żeby nie mieli w planach wprowadzenia tego artefaktu, ale na wszelki wypadek jestem za :)
tak dla bezpieczeństwa.

moze byc ale mi malo. osobiscie chcialbym aby to bylo np na zasadzie ksiegi ale aby w srodku byly dostepne wszystkie budynki. Np mam swiatlego golema 4 artefakty. Nie chce go stawiac, bo uwazam ze jest slaby, ale mam za to np 8 lvl postawionego Bolbina. Pojawia sie ksiega i daje 2 artefakty światlego golema biore 1 od Bolbina. Pewnie wiele osob ma taki sam problem a czekac rok lub 2 zanim budowle zatocza koło to troche dlugo:)
To właściwie niczym nie różniłoby się od uniwersalnego artefaktu, o którym wielokrotnie już dyskutowano i Ino jasno powiedziało, że takowego nie będzie.
 

Koval92

Kapłan
Księgi to jest coś w rodzaju "sezonowego artefaktu". Przychodzi sezon na dany event to mamy z nich określone budynki/artefakty
Oni muszą też pilnować żeby nie zrobić dysbalansu np rzucając księgę z podstawkami starych feniksów, wtedy wszyscy by wzięli drugiego feniksa ognia i było by pozamiatane.
Feniks zmierzchu dopiero wszedł do gry, jego artefakty na 99% będą zaraz w przygodzie razem z artefaktami nowego majowego budynku.
Pewnie będą jakieś wariacje ale z czasem
 

Poziomek

Rycerz
podstawka pod 2 taki sam budynek nigdy nie wejdzie bo juz to jest zablokowane . Przeciez nie pojawiaja ci sie podwojne stonhenge czy misie czy inne budynki. Artefakty moga, ale podstawka nie.
 

Avintia

Wędrowiec
W trwającym obecnie evencie na becie jest księga a tam do wyboru budynek
1. Świąteczne Drzewko Majowe
2. Samotnia Królowej Wróżek
3. Szybka Obsługa Goblina
 

Poziomek

Rycerz
W trwającym obecnie evencie na becie jest księga a tam do wyboru budynek
1. Świąteczne Drzewko Majowe
2. Samotnia Królowej Wróżek
3. Szybka Obsługa Goblina
hm a sprawdzalas moze czy jak sie ma juz ktorys z budynkow to mozna go wziasc ponownie jako 2? - tylko jesli by tak nie bylo to wtedy co z tymi co maja juz wszystkie 3. i najwazniejsze to jest budynek czy artefakt.
 

Koval92

Kapłan
hm a sprawdzalas moze czy jak sie ma juz ktorys z budynkow to mozna go wziasc ponownie jako 2? - tylko jesli by tak nie bylo to wtedy co z tymi co maja juz wszystkie 3. i najwazniejsze to jest budynek czy artefakt.

Możesz mieć wiele tych budynków. Ja mam dwie Zimowe Sowy z eventu i mogę mieć trzecią z księgi, albo czwarty domek z piernika bo trzeci kupiłem za diaxy podstawkę w promocji zimowej.

To jest podstawka budynków wiosennych do wyboru jako kolejna nagroda po avatarze, potem są księgi z wyborem artefaktów. Ale płaczą na becie, że dojść nie mogą nawet do 10 artefaktu Objawienia Kwiatowego Goblina, a co dopiero do avatara czy drugiej podstawki.

Więc wybór podstawki budynku to raczej będzie przyjemność za dodatkową walutę kupioną za diamenty.

Odradzam szastanie diamentami na budynki niczym się nie wyróżniające.

Objawienie kwiatowego goblina ma wyjątkowo małą kulturę, samotnia jest piękna wizualnie ale to nic, czego nie można zastąpić, a majowe drzewo to jeden z najgorszych ewolucyjnych (obok feniksa zimnego ognia), jakie kiedykolwiek zrobili. Już nie wspomnę, że nawet im się nie chciało zrobić osobnej animacji dla tego drzewka i skopiowali fontannę hulaków, tylko zamiast fontanny w środku wstawili drzewo, które da ci 2k populacji w 19 rozdziale zajmując 16 kratek.
 
Ostatnia edycja:

Serengeti

Szef kuchni
podstawka pod 2 taki sam budynek nigdy nie wejdzie bo juz to jest zablokowane . Przeciez nie pojawiaja ci sie podwojne stonhenge czy misie czy inne budynki. Artefakty moga, ale podstawka nie.

W poprzednim evencie, tym z Boblinem, gdy był po awatarze pakiet podstawek, to zrobiłam sobie drugi Domek z Piernika, a trzeci kupiłam za diamenty w takiej dodatkowej ofercie z wyskakującego okienka, więc nawet młodsi stażem gracze mogą mieć więcej niż jeden taki sam budynek :)
 

Poziomek

Rycerz
to przyznam ze juz calkiem nie rozumiem w ktora strona ta gra zmierza. W am te budynki o ktorych wspomnieliscie nie wypadaja. Ponownie nie pojawiaja sie takze przeze mnie podnoszone po wielokroc misie czy biblioteki(i dalej nie pojmuje czemu) . Moglbym zrozumiec event ze tam idzie zdobyc 2 podstawki pod dany budynek bo czesto trzeba wlozyc wiecej pracy wysiłku jak i diamentow i ze ten event to wydarzenie jednorazowe , ale ze jeszcze pozniej moga pojawic sie ksiegi ktore nam zapewnia kolejne podstawki? . Troche to mysle idzie w zla strone . Karmy z budynkow, budynki z ksiag,wczesniej te chore pw z run.co bedzie za kolejne pol roku - wole nie myslec./
 

Deleted User - 198835

Guest
To w AM nie wyskakuje druga , czy kolejna (piąta , ósma...) podstawka , żeby jedni nie mieli lepiej od drugich , to samo się tyczyło wydarzeń , bo jedni mieli po 5 - 8 tych samych budynków wspomagających taki , czy inny aspekt gry a inni żadnego , a teraz sami omijają swoją decyzję i dają możliwość zdobywania podobnych budynków w wydarzeniach w ilości większej niż jeden blokując nadal zdobywanie tych samych w AM
 

Serengeti

Szef kuchni
No właśnie w tę stronę, że jedną sztukę każdy może mieć za free, a za kolejne trzeba zapłacić (diamentami albo żywą gotówką) :)
Bo przecież nikt drugiej podstawki w evencie nie wyfarmi bez dopłaty, nie oszukujmy się ;)
Czyli jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o to samo, co zawsze :p
 

Koval92

Kapłan
to przyznam ze juz calkiem nie rozumiem w ktora strona ta gra zmierza. W am te budynki o ktorych wspomnieliscie nie wypadaja. Ponownie nie pojawiaja sie takze przeze mnie podnoszone po wielokroc misie czy biblioteki(i dalej nie pojmuje czemu) . Moglbym zrozumiec event ze tam idzie zdobyc 2 podstawki pod dany budynek bo czesto trzeba wlozyc wiecej pracy wysiłku jak i diamentow i ze ten event to wydarzenie jednorazowe , ale ze jeszcze pozniej moga pojawic sie ksiegi ktore nam zapewnia kolejne podstawki? . Troche to mysle idzie w zla strone . Karmy z budynkow, budynki z ksiag,wczesniej te chore pw z run.co bedzie za kolejne pol roku - wole nie myslec./

Podstawek niektórych budynków raczej nigdy nie zobaczymy, np Feniksa Ognia.
Za to już opylali chyba te niedźwiadki po 200-300 zł, których rozdali tak chętnie kilka kompletów na osobę w 2019
 
Do góry