• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Księga Tajemnic - jak sprawdzić kto wbił PW ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3330
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3330

Guest
Gram tu stosunkowo nie długo. Postawiłem dwa Antyczne Cuda. Nie wiem po co 2, ale już są. Wiem już, że nie rozbudowuje się ich samemu. Prosiłbym o pomoc w rozbudowie Księgi Tajemnic. Punkty mi dane oddam jak najszybciej. Gram mobilnie. Myślę, że to w niczym nie przeszkadza.
Wbite mi punkty raczej, domyślam się, że widać od kogo są i można je bez problemu oddać. Oczywiście, nie jakieś duże ilości. Może po 3 punkty.
Można by było też wpisywać je tutaj np. Wrzuciłem Ci 2 punkty - "Franio" .
Myślę, że mnie jakoś znajdziecie. Dziękuję i obiecuję publicznie, że będę w miarę możliwości oddawał. Jasne, że nie np. 100 punktów. Chyba że za jakiś czas :)

Acha, jestem AKTYWNYM graczem.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Nie jesteś w Bractwie ? tam zazwyczaj są wymianki ...
ale nie muszą tu pisać co i jak i ile ... od tego jest pw - kopertka ... ja w taki sposób działam wymianki z Innymi Graczami ... jak jesteś na Arendyllu to tam zajrzę do Ciebie :)
 

DeletedUser3330

Guest
Mam już puknięte kilka. Nie wiem jak sprawdzić kto mi wbił PW.
Czy na mobilnym jest to możliwe ?
 

Tajniakos

Paladyn
@Sidus niestety mobilnie ani nie sprawdzisz kto zasilił Twój cud punktami PW ani nie zasilisz innego cudu po za swoim. Niestety opcji zasilania cudów innym graczom z aplikacji jak na razie nie możemy się doprosić ;)
 
Do góry