• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Księga Tajemnic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3330
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3330

Guest
Gram stosunkowo nie długo. Postawiłem 2 Arktyczne Cuda. Nie wiem po co 2. Teraz już wiem, że sam ich nie rozbuduję. Proszę zatem o pomoc. Punkt mi wbite oddam jak najszybciej. Oczywiście nie za dużo proponuję 3 za 3 punkty. Gram mobilnie, myślę, że to nie przeszkadza. Publicznie zobowiązuję się do oddania punktøw. Tylko nie po 100 :).

Spróbuj po 1 punkcie. W razie czego nie stracisz. Nie mam dostępu do czatu priv.

Jeszcze jedno. Jestem AKTYWNYM graczem.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
"Antyczne cuda" już myślałem że to jakieś budynki ewentowe z zimowego :p

Nie wiem jak na mobilce ale na przeglądarce mozesz normalnie usunąć budynek (tracisz to co wybudowane) tym niemniej zapewne masz złotą otchłań i księgę tajemnic? księga przydatna na początku (1 pw co 24h) nie za bardzo się opłaca rozbudować koszt/efekt (ja mam tak że daje 2pw) a złota otchłań na początku nie błyszczy ale im dalej tym lepiej bo daje % ludzi od pracujących i wyższych etapach jest bezcenna

Więc inwestuj w złotą otchłań a księgę wywal jak będziesz potrzebował miejsca na coś bardziej ciekawego - aha i raczej nikt sie nie bedzie bawił w wymianę punktów jak może je dodać do własnego antyku, to ma sens tylko garski najwyższych darczyńców bo dostaną dodatkowy bonus, ale to siezałtwia wewnętrznie w bractwie...
 

DeletedUser110

Guest
Jeśli grasz mobilnie - czyli tylko na telefonie - to nie masz możliwości "oddania" punktów, czyli wrzucenia choćby punktu w czyjś cud.
 

DeletedUser2818

Guest
Księga tajemnic daje jeszcze nagrode za zwiad, więc jak masz problemy z zasobami, no to ten cud jest ok... moim zdanie. Ja dlatego go mam
 
Do góry