• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Duplikat Kto jest online?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2359
  • Data rozpoczęcia

Światełko obok gracza na liście członków bractwa jako sprawdzenie kto jest online to dobry pomysł?

  • Tak, ten sposób powinien zastąpić komendę /who.

  • Nie, lepiej żeby przywrócono komendę /who.

  • Nie, w ogóle nie jest potrzebne sprawdzanie kto jest online.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser2359

Guest
Skoro przez tak długi czas nie możecie przywrócić komend na czacie, musicie mieć spore problemy, więc może podsunę pomysł zastapienia jednej z nich, a mianowicie komendy "/who", która pokazywała graczy, którzy są online. A że taka informacja bardzo się przydaje, dobrze by było żeby znów można było skąd ją zdobyć... Mój pomysł? Zielone światełko obok nicku/avatara na liście członków bractwa, jeśli gracz jest online, plus ewentualnie czerwone jeśli nie jest online. Wiem, że to ściągnięte z innych gier/portali społecznościowych, ale w sumie czemu nie? Jak dla mnie to najprostszy i najpraktyczniejszy sposób. Co o tym myślicie? (Gracze i jakaś wypowiedź kogoś z Zespołu mi się marzy) Napiszcie w komentarzu i zagłosujcie w ankiecie.
 

DeletedUser2359

Guest
Skoro przez tak długi czas nie możecie przywrócić komend na czacie, musicie mieć spore problemy, więc może podsunę pomysł zastapienia jednej z nich, a mianowicie komendy "/who", która pokazywała graczy, którzy są online. A że taka informacja bardzo się przydaje, dobrze by było żeby znów można było skąd ją zdobyć... Mój pomysł? Zielone światełko obok nicku/avatara na liście członków bractwa, jeśli gracz jest online, plus ewentualnie czerwone jeśli nie jest online. Wiem, że to ściągnięte z innych gier/portali społecznościowych, ale w sumie czemu nie? Jak dla mnie to najprostszy i najpraktyczniejszy sposób. Co o tym myślicie? (Gracze i jakaś wypowiedź kogoś z Zespołu mi się marzy) Napiszcie w komentarzu i zagłosujcie w ankiecie.

P.S
Oczywiście jeśli wprowadzenie tego nie jest możliwe to przywróćcie chociaż komendy...
 

Bigorek

Wędrowiec
Skoro przez tak długi czas nie możecie przywrócić komend na czacie, musicie mieć spore problemy, więc może podsunę pomysł zastapienia jednej z nich, a mianowicie komendy "/who", która pokazywała graczy, którzy są online. A że taka informacja bardzo się przydaje, dobrze by było żeby znów można było skąd ją zdobyć... Mój pomysł? Zielone światełko obok nicku/avatara na liście członków bractwa, jeśli gracz jest online, plus ewentualnie czerwone jeśli nie jest online. Wiem, że to ściągnięte z innych gier/portali społecznościowych, ale w sumie czemu nie? Jak dla mnie to najprostszy i najpraktyczniejszy sposób. Co o tym myślicie? (Gracze i jakaś wypowiedź kogoś z Zespołu mi się marzy) Napiszcie w komentarzu i zagłosujcie w ankiecie.
Uważam , że to bardzo dobry pomysł. Teraz za każdym razem trzeba pytać czy ktoś jest obecny ,a nie każdy to lubi , Takie rozwiązane jest nawet lepsze niż komenda :) nikt się nie pomyli w wklepywaniu :)
 

DeletedUser1745

Guest
Lampka na pewno by się przydała, ale komenda mogłaby zostać :). I mogłyby się pojawić dodatkowe.
 

Nusion

Kapłan
Zielony znaczek na liście bractwa zamiast /who dla mnie super, w większości gier to standard. A jak ktoś lubi /who nic nie przeszkadza żeby też było
Myślałam że /who wróci z aktualizacją bo na becie już działa, no ale nie ma....
 
Status
Zamknięty.
Do góry