• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Kult Feniksa - Events - ilość ludzi.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1497
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1497

Guest
Kult Feniksa w opisie jest że ludzi powinno być na poziomie XIII 5300 a dostałem tylko 900, czy u was jest tak samo ???
 
U mnie w roznych epokach wartosci dla kultu feniksa sa prawidlowe. W XIII epoce troche ponad
900 ludkow to daje Feniks Ognia na 1 poziomie ewolucji. Jest pewien znany blad polegajacy
na pokazywaniu blednych statystyk budynku po najechaniu na dany budynek
myszka (pokazywane sa statystyki poprzedniego "odwiedzanego" budynku), ale po najechaniu
na niego kursorem jeszcze raz pokazywane sa juz prawidlowe wartosci. Jesli to nie o ten blad
chodzi to chyba tylko support moglby pomoc.
Pozdrawiam.
 

blazius1

Paladyn
Od zarania Amunów budynki kulturowe błędnie pokazują bonus Latarni Dobrego Sąsiedztwa. Błąd nigdy nie zgłoszony?
 

Tajniakos

Paladyn
Kult Feniksa w opisie jest że ludzi powinno być na poziomie XIII 5300 a dostałem tylko 900, czy u was jest tak samo ???
@Tumitak kult feniksa na 13 poziomie powinien dawać 5300 populacji i tyle dokładnie dał mi. Jeżeli Tobie dał tylko 900 to być, może jest to błąd i powinieneś go zgłosić do suportu:)

Edit: @Tumitak przed chwilką dostawiłem jeden kult feniksa i w momencie postawienia doliczyło mi 5.300 populacji zanim budynek został zbudowany. Te 900 populacji o której piszesz to jest dodatek który został Ci doliczony już w momencie wybudowania budynku. Może to mieć związek z górskimi halami oraz z otchłanią. Cuda te dają pewien % pracującej ludności.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Tak to jest bonus aczkolwiek pracująca ludność oznacza ludność, która została już zużyta do budowy np. warsztatów, manufaktur, koszar itd, więc nie wydaje mi się, aby pracująca populacja zmieniała się z dostawieniem dodatkowych 5300. Chyba, że miał populację na minusie, albo potem od razu rozbudował manufaktury. Albo jest źle napisane na cudach i dodaje % ogólnej populacji.

na 99% jest tak jak tajniakos napisał, że wynika to z bonusów górskich hal i złotej otchłani.
 
Do góry