• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Kupiec , Filtr ogłoszeń według ilości gwiazdek [192] [16-11-PL]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser816
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser816

Guest
Bardzo często kupiec jest zasypywany głupimi ofertami ,które nie mają nawet 1 gwiazdki opłacalności. Czasami kilkanaście stron takiego spamu. ciężko znaleźć interesujące nas oferty. Proponuje w kupcu zrobić filtr z trzema ptaszkami do odznaczania :
1.Pokazuj tylko oferty z minimum 1 gwiazdką
2.Pokazuj tylko oferty z minimum 2 gwiazdkami
3.Pokazuj tylko oferty z minimum 3 gwiazdkami
Domyślnie zaznaczona 2ka.
Po odznaczeniu wszystkich ptaszków wszystkie oferty są widoczne.
Sporo to ułatwi wyszukiwanie interesujących nas ofert.
Dodatkowo dobrze by było trochę zwiększyć zasięg kupca na mapie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł warty wprowadzenia.
Dodałbym jeszcze przycisk odnów towar.
Raz na dzień można by go użyć za darmo, potem każdorazowe odnowienie kosztowałoby 1000 monet.
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z pomysłem trafny, znacznie ułatwi. Hmm, co do spamu to uwierz , że niektórzy o tym marzą, gdyby nie moje aktywne bractwo, to miałbym tych ofert, może przy dobrych wiatrach 5 stron ;).

Pomysł warty wprowadzenia.
Dodałbym jeszcze przycisk odnów towar.
Raz na dzień można by go użyć za darmo, potem każdorazowe odnowienie kosztowałoby 1000 monet.

Bez sensu. Pomyśl, po co? W 5 sekund dodaje z powrotem 1 ofertę - to co wystawiałem, a jeszcze jak mam płacić? Chyba że jednym przyciskiem odnawiam wszystko.. no ale po co tę grę tak automatyzować? Nawet jak nie pamiętam wystawionych ofert bo przeminęły, to zawsze mogę sprawdzić czego obecnie mi potrzeba albo co jest korzystnie wystawić. Mniejsza z tym. @sylapone dał nam świetną propozycję.
 

DeletedUser626

Guest
Zgłoszone jakiś czas temu przez inną wersję, wstępnie zostało wstrzymane z powodów technicznych, ale warto pomysł odkopać, bo przez kilka miesięcy wiele się zmieniło.
 

DeletedUser772

Guest
Podpinam się pod ten wątek, bo to jakaś tragedia na rynku. Są surowce, np. chcę kupić stal, a tam na 7 stron mam dokładnie jedną stronę i jedną ofertę na drugiej, która jest uczciwa. Reszta? Oferta wynosi wynosi 1 do 1, czasem nawet między surowcami z 1 a 3 stopnia, czasem jeszcze gorzej. Notorycznie gracze tak wystawiają, wcale nie biedni, oferty wiszą całe dnie, więc to nie jest w stylu: pomogę kumplowi w bractwie. Oprócz sortowania to przydałaby się czarna lista na takich albo jakieś upomnienia za nagminnie wystawianie takich ofert.
 
Status
Zamknięty.
Do góry