• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Duplikat Kupiec , Filtr ogłoszeń według ilości gwiazdek cd...

Czy Twoim zdaniem, filtr ofert u kupca byłby przydatny ?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

sqqs00

Wędrowiec
Chciałem zacząć nowy temat, ale widzę, że już taki był rozważany

sylapone napisał/a:
Bardzo często kupiec jest zasypywany głupimi ofertami ,które nie mają nawet 1 gwiazdki opłacalności. Czasami kilkanaście stron takiego spamu. ciężko znaleźć interesujące nas oferty. Proponuje w kupcu zrobić filtr z trzema ptaszkami do odznaczania :
1.Pokazuj tylko oferty z minimum 1 gwiazdką
2.Pokazuj tylko oferty z minimum 2 gwiazdkami
3.Pokazuj tylko oferty z minimum 3 gwiazdkami
Domyślnie zaznaczona 2ka.
Po odznaczeniu wszystkich ptaszków wszystkie oferty są widoczne.
Sporo to ułatwi wyszukiwanie interesujących nas ofert.


Do tego Pharaon
dodał/a:
Oprócz sortowania to przydałaby się czarna lista na takich albo jakieś upomnienia za nagminnie wystawianie takich ofert.

Nawet Community Manager - Dragomira - stwierdziła, że warto by było przypomnieć propozycję, ale wciąż, po upływie ponad dwóch lat widać, że temat zniknął pomiędzy innymi na forum, więc przypominam go i liczę, że może tym razem ktoś zareaguje i przeglądanie ofert u Kupca stanie się przyjemniejsze :)
 

DeletedUser629

Guest
a wiesz dlaczego nic dalej nie przeszło .... bo jak kiedyś @Dragomira napisała .... IG nie będzie Nam ułatwiać gry ...
jak dla mnie pomysł spoko i wart wznowienia - jestem na tak :)
@sqqs00 dodaj jeszcze ankietę ...
 

babaruba

Wędrowiec
Chciałem zacząć nowy temat, ale widzę, że już taki był rozważany

sylapone napisał/a:
Bardzo często kupiec jest zasypywany głupimi ofertami ,które nie mają nawet 1 gwiazdki opłacalności. Czasami kilkanaście stron takiego spamu. ciężko znaleźć interesujące nas oferty. Proponuje w kupcu zrobić filtr z trzema ptaszkami do odznaczania :
1.Pokazuj tylko oferty z minimum 1 gwiazdką
2.Pokazuj tylko oferty z minimum 2 gwiazdkami
3.Pokazuj tylko oferty z minimum 3 gwiazdkami
Domyślnie zaznaczona 2ka.
Po odznaczeniu wszystkich ptaszków wszystkie oferty są widoczne.
Sporo to ułatwi wyszukiwanie interesujących nas ofert.

Do tego Pharaon
dodał/a:
Oprócz sortowania to przydałaby się czarna lista na takich albo jakieś upomnienia za nagminnie wystawianie takich ofert.

Nawet Community Manager - Dragomira - stwierdziła, że warto by było przypomnieć propozycję, ale wciąż, po upływie ponad dwóch lat widać, że temat zniknął pomiędzy innymi na forum, więc przypominam go i liczę, że może tym razem ktoś zareaguje i przeglądanie ofert u Kupca stanie się przyjemniejsze :)
 

babaruba

Wędrowiec
Nie widzę tu żadnego problemu. Wielu graczy szczególnie w trakcie turniejów wystawia ofki z 50-30% marżą i mają do tego pełne prawo. Działa to w obie strony, bo gdy brakuje Ci jakiegoś surowca wystawiasz *** ofkę. Wymiana w zakresie T1-T3 jest ok i nie ma tu się czego czepiać. Inna sprawa to T4 nikt nie wie co z tym dalej, a jeszcze codziennie wycieka. Jeśli żaden z Twoich sąsiadów nie wystawia potrzebnego surowca system wyszukuje ofki z bardziej odległego "świata". Można się czepiać wysokości marży kupca, ale ja nigdy nie czekałem dłużej niż 48h na zdjęcie ofek T4. Inna sprawa, że po rozbudowie manufaktur na maxa przestałem produkować te dziwolągi, bo nie są one jak na razie do niczego potrzebne.
Ps. Po raz pierwszy bronię "systemu" - sam sobie nie wierzę :)
 

Hassano

Łucznik
Nie widzę tu żadnego problemu. Wielu graczy szczególnie w trakcie turniejów wystawia ofki z 50-30% marżą i mają do tego pełne prawo. Działa to w obie strony, bo gdy brakuje Ci jakiegoś surowca wystawiasz *** ofkę. Wymiana w zakresie T1-T3 jest ok i nie ma tu się czego czepiać. Inna sprawa to T4 nikt nie wie co z tym dalej, a jeszcze codziennie wycieka. Jeśli żaden z Twoich sąsiadów nie wystawia potrzebnego surowca system wyszukuje ofki z bardziej odległego "świata". Można się czepiać wysokości marży kupca, ale ja nigdy nie czekałem dłużej niż 48h na zdjęcie ofek T4. Inna sprawa, że po rozbudowie manufaktur na maxa przestałem produkować te dziwolągi, bo nie są one jak na razie do niczego potrzebne.
Ps. Po raz pierwszy bronię "systemu" - sam sobie nie wierzę :)

Wybacz ale chyba nie do końca rozumiesz pomysł kolegi :) jemu chodzi o to że niechce widzieć ofek z jedną gwiazdką albo bez żadnej i chce móc je wywalić z listy :) pomysł może nie jakoś bardzo potrzebny ale wart wprowadzenia bo zawsze troche to ułatwi przeszukiwanie ofek których i tak za wiele niema..
 

DeletedUser626

Guest
Zgłaszanie duplikatów niczego nie zmienia, więc proszę trzymać się zasad działu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry