• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kupiec - handel

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2970
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2970

Guest
Nigdzie nie znalazłam informacji na temat zasięgu kupca więc zapytam
Domyślam się tylko, że kupiec obejmuje mój odblokowany świat czyli zielone pola? (nie mówimy tu o bractwie)
Na serwerze jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi zarejestrowanych , liczmy że z tego 1/3 jest aktywnych więc i tak sporo nas jest.
Często wystawiam u kupca oferty , a są one akceptowane przez 3-4 osoby które się powtarzają
Tak samo w drugą stronę, nie wierzę że z tylu osób na serwerze nikt nie wystawia surowca którego potrzebuję.
W związku z tym chciałam zapytać jak to działa, na czym to polega , czy jest jakiś okrąg w którym znajduje się mój kupiec?
Jak powiększyć zasięg kupca???
 

DeletedUser2340

Guest
Wg moich obserwacji i po rozmowach z kilkoma graczami wydaje mi się, że oferty u kupca są Twojej odblokowanej mapy plus około jedna lub dwie prowincje dookoła tej mapy. Im więcej odblokujesz tym większa oferta w kupcu powinna być. Ale ofert może być tak mało bo sporo graczy handluje między sobą w bractwie. I może dlatego nie widzisz ofert innych graczy bo one zaraz znikają.

Edit:
ale jest jeszcze coś takiego jak Kwitnąca Gildia Kupiecka. To ona chyba jednak poszerza ofertę dostępną u hurtownika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Darmowe handlowanie (nie liczymy tu bractwa) obejmuje wszystkich odkrytych graczy.
Oprócz tego możemy handlować z prowizją z graczami których nie odkryliśmy.
W sumie jest to około 200 najbliższych graczy (odkrytych i nie odkrytych). Gdy liczba odkrytych graczy przekroczy owe 200 znikają oferty graczy z prowizją.
U kupca widzimy wszystkich odkrytych graczy, nawet gdy ich liczba przekracza owe 200, tu nie ma limitu poza limitem możliwości:)
 

Deleted User - 172852

Guest
A w rozdziale "Żywiołaki" zaczyna się handelek żywymi towarami w obrębie całego serwera :)
 
Do góry