• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kupiec

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2491
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2491

Guest
óbecnie za każdym razem gdy chce kupić towary ciągle klikam 2 zakładki i sprawdzam ile czego mam , ułatwieniem było by gdyby moje towary pokazane były nad listą
 

Załączniki

  • elvenar.jpg
    elvenar.jpg
    215 KB · Wyświetlenia: 24

Hassano

Łucznik
Pomysł bardzo dobry bo było by przejrzyście ale niestety musze Cie rozczarować i tak tego nie wprowadzą
 

DeletedUser2017

Guest
Pomysł bardzo dobry bo było by przejrzyście ale niestety musze Cie rozczarować i tak tego nie wprowadzą
To już dawno jest wprowadzone u kupca u góry masz sortowanie ofert wg. Oferta lub Żądane tam można kliknąć surowiec który szukasz i kupiec pokazuje Ci dany surowiec w ofercie :D
 

DeletedUser1447

Guest
Tylko czy nie "zaśmieci" taka opcja dodatkowo ekranu, tzn. dla ludzi którzy grają z jakiegoś względu na niskich rozdzielczościach/małych monitorach?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Wycięłam docinki, które są nie na temat - i nie na to forum w ogóle. Wyjaśnijcie sobie przez PW Panowie.

Co do pomysłu, tak jak napisała @mimia stan surowca można sprawdzić poprzez najechanie kursorem. Problem z dodaniem dodatkowych informacji w oknie jest taki jak wskazał wyżej @obladioblada - zaśmiecanie ekranu. Nie oznacza to, że ten konkretny pomysł by nie przeszedł, do projektantów należy tutaj rozważenie za i przeciw.
Przydałoby się jednak więcej opinii w temacie.
 
Do góry