• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kupno diamentów

skrybik

Rozbójnik
Chciałbym zamieścić tutaj dosyć nietypowe ( a może jednak tak?) pytanie, a mianowicie:
Czy da się osiągnąć dobry wynik w tej grze nie kupując diamentów ani innych rzecz, w skrócie: czy można dobrze grać nie wydając ani grosza ( rachunki za internet się nie liczą :D ) ?

Czy znacie kogoś kto nie kupuje, a ma dobry wynik?


Nie chodzi mi o to, aby zubożyć IG, ale o to, czy to wogle jest możliwe.
 

Charlene

Szef kuchni
Oczywiście, że się da, ponieważ dobry wynik nie jest zależny od diamentów, tylko od znajomości zasad gry. Wyniki w turnieju są zależne od ilości prowincji, wzmocnień i znajomości walk. Iglica jest też zależna od wzmocnień i znajomości walk.
Grając na 3 światach jest duża szansa na regularne powiększanie stanu diaxów :)
Iglica na maxa na 3 światach daje 825 diaxów co tydzień, czyli 3300 w miesiącu. Dorzućmy do tego robienie receptur w Akademii na 3 światach co daje szansę na 500 diaxów z każdego (Mistyczny obiekt można zapełniać nawet 2-3 razy w tygodniu) oraz postawienie Dżinów, które mogą wyrzucić 50,100 lub 200 diaxów również razy 3 :) (albo i więcej jeśli jest kilka sztuk w miastach).
Jeśli ktoś chce zdobywać w ten sposób diaxy, to musi poświęcić trochę czasu na zbudowanie takich pobocznych wiosek, ale potem potrzebują minimum czasu. Ważne jest czytanie wszelkich poradników Iglicowych, Turniejowych i przede wszystkim próbowanie wcielenia ich w życie, bo ich skuteczność jest potwierdzona :) trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość.
 

djmags14

Rozbójnik
Ja od początku gry to co wydałem na trwałe rzeczy premium (w 99,8% ekspedycje) i to co jest w pasku daje łącznie 262.772 diamentów. Jeszcze były wydatki na coś nietrwałego (np. nowe rozdanie w Akademii). Natomiast wartość moich zakupów za fizyczną kasę wyniosła 0 zł.

Jednak, aby nie wypaczać rzeczywistości, nie ukrywam że największy wpływ nastąpił ze Studni Życzeń, których było setki (a może nawet więcej). Teraz nie są już dostępne, a wszystkie dawno temu zużyłem. Z drugiej strony do czasu ich pojawienia się gra dawała bardzo mało możliwości zdobycia diamentów.
 
Do góry