• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kupno odłamków run

DeletedUser449

Guest
Jednym zdaniem: Możliwość kupna losowego odłamka runy za 10 lub 20 punktów wiedzy.

Biorąc pod uwagę 14 antycznych cudów i plany kolejnych - taka możliwość to niezbyt wiele, ale zawsze stanowi to stabilne źródło losowych run. Zwiększenie ilości losowych run wydaje się konieczne, gdyż drzewko badań wymusza zbadanie wszystkich technologii, tak więc zdobycie odłamków najbardziej odległych cudów jest bardzo trudne - jest to możliwe tylko przy podbiciu prowincji oraz przy turniejach. Biorąc pod uwagę zwiad trwający trzy dni, należałoby powiedzieć że tylko przez turnieje. To niewiele, gdy szansa na upragniony odłamek wynosi 1/14 czy w przyszłości 1/16.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1067

Guest
Fakt turnieje to chyba na razie główna forma zdobywania run. Jest jeszcze możliwość wspierania Cudów u innych Graczy o czym nie wspomniałeś. Można pomyśleć nad inną, ale czy chciałbym je kupować za PW? Chyba nie.

Może bardziej jakieś runiczne misje? Lub zamiana zebranych run stojącego już Cudu na runa Cudu innego?
 

DeletedUser449

Guest
@MuShu22
Wiem o możliwości nagrody za wspieranie antycznych cudów innych graczy, ale ma ono jedną istotną wadę; jeśli nikt nie posiada cudu, nie ma kogo wspierać. Jeśli planuję zbudować orko&goblinią kuźnię bohaterów, to kogo mam wspierać? Pierw trzeba wybudować.
Wypisałem możliwości zdobycia LOSOWEJ runy, choć nie wspomniałem o eventach - gdyż nie istnieje żaden cykliczny event, którego termin dałoby się przewidzieć.
Nie ma również tak upragnionej przeze mnie listy wszystkich antycznych cudów na serwerze, z podziałem na ich rodzaj.

Przydatnych rozwiązań odnośnie całego systemu odłamków run jest naprawdę wiele, a część z nich została zgłoszona.
To po prostu kolejny pomysł, który może dać graczom nowe możliwości.
O ile zamiana odłamków run na inny nie pasuje (obecny system zawiera dużą dozę losowości, więc wymiana 1:1 odpada), to łamanie posiadanych run wydaje się niezłym pomysłem, ale chyba już zgłoszonym. Tylko trzeba by znać plany administracji wobec antycznych cudów, czy będą poziomy wyższe niż 15. Aby ktoś nie złamał run, a potem ich potrzebował :)
 

DeletedUser80

Guest
Wiem o możliwości nagrody za wspieranie antycznych cudów innych graczy, ale ma ono jedną istotną wadę; jeśli nikt nie posiada cudu, nie ma kogo wspierać.
W przeciwieństwie do motywacji, wspierać możesz każdego gracza, nie musi być członkiem bractwa ani nie musi być odkryty.
Dla mnie wystarczającym rozwiązaniem byłaby możliwość "wyłączenia" praw do cudu. W tej chwili nabywamy je automatycznie w drzewku badań co skutkuje tym, że przy losowaniach zaczynają nam wpadać odłamki. Wyłączenie nie byłoby na stałe, można byłoby ponownie uaktywnić cud po ponownym odkryciu go w drzewku badań.
 

DeletedUser449

Guest
Chyba naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, więc napiszę jeszcze raz. Specjalnie dla ciebie dodałem wielkimi literami oczywisty fragment.
Jeśli nikt nie posiada cudu ZE WSZYSTKICH GRACZY NA DANYM SERWERZE, to nie ma kogo wspierać.
Propozycja wyłączenia antycznych cudów usuwa element losowy (wyłącza się wszystkie poza nam potrzebnym), co też zapewne nie spodoba się twórcom gry.
 

DeletedUser80

Guest
Ciekawe kto to napisał? :)
Jeśli zaś chodzi o mnie - kultura osobista nigdy nie miała dla mnie kluczowego znaczenia
Jak czytam takie teksty to mi się autor z twórczością Orzeszkowej kojarzy.
I jak już sam siebie cytujesz to nie dodawaj słów których nie był w oryginale bo zmienia to sens wypowiedzi.
A osoba dla której kultura osobista ma znaczenie napisałaby "wiem o tym, miałem na myśli wszystkich graczy na danym serwerze" a nie szukała by zaczepki do kolejnej kłótni jak ty to masz w zwyczaju.
 

DeletedUser449

Guest
Nie, sens wypowiedzi się nie zmienił. To raczej ty popełniasz błąd, wyodrębniając cytat z całości. Kontekst, misiaczku, kontekst. To zmienia sens wypowiedzi.
Kontekstem są kolejne zdanie, które tym razem zacytuję słowo w słowo "jeśli nikt nie posiada cudu, nie ma kogo wspierać. Jeśli planuję zbudować orko&goblinią kuźnię bohaterów, to kogo mam wspierać? Pierw trzeba wybudować.".
Jeśli znajdziesz gracza, który posiada kuźnię bohaterów, mimo że badania zostały dopiero wczoraj wprowadzone.... teoretycznie możliwe :p
Ja nie szukam zaczepki do kolejnej kłótni. Prostuję błędne słowa. Jakbyś przestał pisać głupoty, to nie miałbym powodu zamieszczać kolejnych postów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry