• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kupno punktów badań

  • Rozpoczynający wątek Reers
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie czy warto kupować punkty badań za złoto.
Wcześniej ich nie kupowałem także cena jednego wynosi na razie 3k złota.
Złota mam sporo bo 400k i nie mam co z tym zrobić. Kupować te punkty by przyspieszyć swój rozwój, czy rozwijać się w tempie tego 1 ptk na godzinę? Żeby np za szybko czegoś nie odkryć.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że to kwestia jak na danym techu Ci zależy. Ja czasem kupię jeśli chcę odpalić tech zanim idę w kimę, ale zrobiłem to na razie może kilka razy. Dla mnie to równie opcjonalne jak Ekspancja za kryształy. Czasem pomyślę, ale dobrze, że ten element jest jako bonus niż miało by go nie być.
 

DeletedUser79

Guest
Otóż tę opcję polecam używać tylko i wyłącznie wtedy, gdy mamy nadmiar złota i nie mamy go na co wydać. Ja tylko w tym wypadku kupuję punkty wiedzy lub zwyczajnie, jeśli chcę szybciej coś zbadać.
 

DeletedUser

Guest
No w sumie mam teraz prawie maks złota w Ratuszu, dobra kupię kilka tych punktów żeby mi złoto w rezydencjach nie zalegało.
 

DeletedUser192

Guest
u mnie punkt kosztuje 36 tysięcy złota i ciągle kupuje - zostawiam tylko zapas złota na "zbadanie" jak już punktów uzbieram. jestem na etapie ze nie mam co budować/ulepszać ani gdzie. badanie nowej jednostki (trent) skończy się jutro. wtedy masowy podbój (nowe ekspansje) + badanie ekspansji :)

wioske moja znajdziesz po nicku jak jesteś ciekaw jak wyglada wiocha gdzie nie ma co klikać :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry