• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Duplikat Kwatera Robotnicza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1439
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1439

Guest
Zmiana wyglądu KR. Bydynek nie odznacza się od innych np: Niziołkowej Farmy. Szukanie jego jest irytujące, szczególnie jak wszystkie "Dostępne przyspieszenia budowy" są zajęte. Proponuję:
1. Zmiana wyglądu budynku na: wysoki, np: latarnia morska w biało czerwone pasy (lub)
2. Dołożenie dodatkowych przycisków "zatwierdzających" wybór pomocy, czyli: kwatera, kultura i ratusz zamiast "Gotowe". Jeżeli będzie to kultura rozwinie się dodatkowa lista z wyborem budynków, posegregowana na te z "Czarującym podarunkiem" i resztą. Takie rozwiązanie wyeliminuje szukanie właściwej budowli i poprawi szybkość rozdawania "łapek", szczególnie dla graczy ze słabym netem (trzeba czekać, aż mapa się wgra).
Pozdrawiam
 

DeletedUser2417

Guest
Też zawsze mam problemy z szukaniem kwatery ,w/w pomysły usprawniły by grę bez szkody dla twórców a nam zaoszczędziło by sporo czasu .
 

DeletedUser1530

Guest
ta szukanie kwatery to zmora, przydałoby się aby ten budynek chociaż zwiększył rozmiar do góry
 

DeletedUser629

Guest
a mi się wydaje, że wystarczy jak zmienią mu kolor na bardzo intensywny - seledyn, żółty, pomarańcz itp
 

DeletedUser1447

Guest
a mi się wydaje, że wystarczy jak zmienią mu kolor na bardzo intensywny - seledyn, żółty, pomarańcz itp


d419f1574a4a81e36e5c9c22dfe4


:D
 

DeletedUser626

Guest
Jest zgłoszona już cała gama pomysłów związanych z pomocą sąsiedzką, proszę więc ich już nie dublować. Jest już również wybrane wstępnie rozwiązanie, które mamy w aplikacji.

Komentarz do pomysłów na usprawnienie pomocy sąsiedzkiej znajduje się tutaj:
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zajrzyj-przed-zgłoszeniem-pomysłu.1476/#post-30502
Przełącznik między sąsiadami,powiadomienia w mieście innych Graczy, ogółem szybsza motywacja, kultura widoczna u sąsiadów - Wszystkie te pomysły są warte uwagi, ale nie zostaną wprowadzone wszystkie na raz. Prawdopodobnie zostanie utworzony system pośredni. Optymalnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie systemu z wersji mobilnej, czyli możliwość udzielenia motywacji bez ładowania całego miasta, z wyborem: Ratusz, Robotnicy, Kultura. System ten wyświetlałby również najlepszy budynek kulturowy do motywacji, nie byłoby więc potrzeby ręcznego przeszukiwania miasta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry