• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Kwatera robotników w projekcji na ściance miasta

Czy Kwatera robotnicza będąca aktywną projekcją na sciance miasta ułatwiła by nam grę?

  • Tak ponieważ cięzko je odnaleść w miastach sąsiadów

    Głosy: 29 90,6%
  • Nie ponieważ będą mieli za daleko do pracy

    Głosy: 3 9,4%
  • jest mi to obojętne bo lubię ich szukać u sąsiadów

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    32

Tajniakos

Paladyn
Jak wiemy w wielu miastach znalezienie kwatery robotników graniczy z cudem.
Dużym ułatwieniem dla nas wszystkich było by gdyby u każdego gracza ten budynek był w tym samym miejscu i tu natchneła mnie propozycja Belgariady dotycząca takiej projekcji odnoszącej cię do cudów. O ile z cudami może być problem ze względu na to iż potrzebują połączenia z ratuszem to tego już nie potrzebuje kwatera robotnicza.
Aktywna projekcja Kwatery robotniczej na ściance miasta napewno ułatwiła by nam jej motywowanie.
Mile widziane konstruktywne wypowiedzi i głosowanie
 

jakub357

Łucznik
Zagłosowałem na tak - rzeczywiście jest to budynek obowiązkowy, który jedyne co, to przeszkadza w mieście. Nie potrzebuje nawet połączenia z drogą i jest często przenoszony, więc pomysł zamontowania go w stałym miejscu, poza siatką ekspansji, jest według mnie bardzo trafiony.
 

DeletedUser110

Guest
Jak najbardziej za. Znalezienie Robotników w bardziej rozbudowanym mieście często doprowadza do rozpaczy. Mógłby być nawet tylko 'ozdobny odnośnik' w tle, który centrowałby miasto na Robotnikach. Mechanizm istnieje, tylko został wyłączony, ku mojej rozpaczy. Z tym, że sytuację ratuje aplikacja telefoniczna.
 

Tajniakos

Paladyn
Nie wiem czy wchodzi w grę przeniesienie całej kwatery do tła, ale stworzenie jednego klikalnego elementu, którzy przynajmniej pozwoli namierzyć lub zmotywować KR nie powinno być takim problemem, jak ściana klikanych Antycznych Cudów.

+
Dragomiro każda próba ułatwienia motywacji KR jest mile widziana. Częste zmiany w miastach oraz przemieszczanie robotników w tym nie pomaga a wręcz odwrotnie. Doskonale pod tym względem radzi sobie aplikacja mobilna i nawet podobne rozwiązanie było by już na plus :) Choć do motywacji mapki używam aplikacji to do motywacji bractwa staram się używać przeglądarki i nieraz trzeba się dobrze postarać żeby tych naszych nieszczęsnych robotników wypatrzyć:)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 172852

Guest
Skoro kwatera musi gdzieś stać, to niech sobie stoi. Ale jakiś przycisk lokalizujący ją w danym mieście... Jestem na tak :)
 

DeletedUser1530

Guest
Kwatera robotnicza to u mnie najważniejszy budynek do motywacji. i bardzo boleję że moi sąsiedzi lub towarzysze z byłych bractw
musieli mocno się namęczyć aby tą kwaterkę znaleźć. Dlatego jestem całym sercem za tym żeby było jakieś ułatwienie
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Trzymam kwaterę jak najbliżej ratusza... może i traci na tym ekonomia przestrzenna... ale ułatwia to jej namierzenie i mam pomoc tam gdzie jest najważniejsza ;) . Pozdrawiam.
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm zgadzam się ja też mam to co najważniejsze bliżej ratusza .
Faktycznie czasami u niektórych graczy ciężko jest doszukać się kwatery lecz nie wiem czy to się nie odbije czkawką .
Wiecie jak w tej bajce dlaczego masz takie wielkie oczy ?
By cię lepiej widzieć :D:p;):)
 

DeletedUser2553

Guest
Jak już wprowadzać takie zmiany to mogłoby to wyglądać jak na apce, po kliknięciu w pomoc pojawia się okienko z opcjami do motywowania (ratusz, kwatera i najwyższa kultura) :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Z tego co się dowiedziałem to raczej nie będzie kwatery poza siatką miasta, ale trwają prace nad tym aby zwiększyć jego widoczność w widoku odwiedzin.
 
Do góry