• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Latająca Akademia - stawiać czy poczekać?

Wojtek90

Zwiadowca
Hej :) mam pytanie strategiczne :)
Kończę 9 rozdział, więc zaraz będę miał możliwość postawienia Latającej Akademii - to, że jest to mega ważny i przydatny cudak (do turniejów) to już wiem :) Pytanie zasadnicze to czy stawiać go od razu czy poczekać?
Moje wątpliwości polegają na tym, że obecnie dopiero co odkryłem Zwiadowcę, no mam Pszczółkę i Kwitnącego Maga - ale wszystkie jednostki są dopiero na 1 poziomie, więc czy warto już rozkręcać Akademię? czy może lepiej się wstrzymać i zaoszczędzić chwilowo miejsce i PW. Za to w następnym poziomie postawić Opactwo (dobre źródło many), potem może nawet w kolejnym Ropuchę, i dopiero pocisnąć Akademię? Dzięki temu wstrzymaniu, będę miał już wszystkie jednostki z obozu najemników, w tym Kwiatka i Zwiadowcę na drugim poziomie.
Podkreślam, że nie pytam czy warto stawiać Akademię (jeżeli ktoś uważa, że nie warto - to okay, każdy ma swój styl gry :) ), pytam wyjadaczy turniejowych i doświadczonych graczy, KIEDY waszym zdaniem najlepiej strategicznie i opłacalnie postawić Akademię? :)
 
Jesli masz nadmiar miejsca, to mozesz postawic Akademie na 1 lvl, jednak z jej rozwojem na wyzsze poziomy rzeczywiscie lepiej poczekac do zbadania Kwitnacego Maga II. Dobrze kombinujesz - na tym etapie gry sa pilniejsze potrzeby :) Dopiero po zbadaniu kwiatka II Akademia zyskuje wyzszy priorytet.
 

Wojtek90

Zwiadowca
Jesli masz nadmiar miejsca, to mozesz postawic Akademie na 1 lvl
Nadmiaru miejsca w grze jeszcze nie doświadczyłem, tym bardziej, że przede mną chyba pierwsze większe wyzwanie czyli kampus w 10 rozdziale ;)

Natomiast kiedy jest najlepszy moment? Ja zawsze odpowiadam kiedy cię na nią stać.
I to jest właśnie to, bo rzeczywiście z młotkami jest już ciężko, a z akademią będzie trzeba chyba dostawić warsztaty :/


Ogólnie dzięki, potwierdziliście moje przypuszczenia :)
 
Do góry