• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Lato z Elvenarem!

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Konk v3 copy.png


Morza szum, ptaków śpiew... Lato w pełni, a my z radością przedstawiamy Wam nowy konkurs!
Napisz, gdzie grasz w Elvenar tego lata (np. plaża) i dodaj zdjęcie swojej gry z letnim akcentem.
Nagroda: 300 :diamond: Diamentów

Zakończenie konkursu: 18.08.2019 godz. 23:59

Zasady:
1. W zgłoszeniu musi się znaleźć zdjęcie z widocznym ekranem gry Elvenar i akcentem spoza gry kojarzącym się z latem oraz nazwa miejsca, w którym zostało zrobione zdjęcie. Zgłoszenie bez któregokolwiek z tych elementów będzie nieważne.
2. Zgłoszenie należy umieścić w tym temacie.
3. Zgłoszenie nie może łamać zasad forum.
4. Jeden Gracz może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
5. Nagrodzonych zostanie 10 losowo wybranych zgłoszeń.
6. Zgłoszenia wysłane po terminie zakończenia konkursu nie będą brane pod uwagę.
7. Podanie zwycięzców i przyznanie nagrody nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.

Dom
Konk przykład.jpg

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia,
Wasz Elvenar Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
@tajniakos ukradł mi pomysł. Trudno. W geście protestu zatargałam lapka do ogrodu.... A dokładniej do wejścia na ogród. Mam taką właśnie magicznie zieleniącą się w lecie bramę, za która kryje sie inny świat. Winogrona wprawdzie głównie służą jako stołówka dla ptaków, ale oj tam, oj tam... aczkolwiek ptaszory maja konkurencję w postaci moich piesełów, które też winogronom nie przepuszczą. Ale ten rozkoszny świergot ptaków z samego rana tuż pod oknem... Radość nie do opisania :D

wino.png

a w bonusie moje ulubione fabryczki jedwabiu :)
 

DeletedUser2359

Guest
Szkoda, że dopiero dzisiaj obczaiłem że jest konkurs, akurat wróciłem z wakacji w Barcelonie. Nie pokażę więc zdjęcia z plażą czy fajnym widoczkiem, ale pochwalę się kilkoma pamiątkami - kupionymi i nie tylko ;)https://zapodaj.net/34fd9ddee5897.jpg.html. Miejsce? Zdjęcie zrobione już w domu, akcent nawiązujący do urlopu w Barcelonie :)

P.S
Nie wiem jak Wy tak ładnie te zdjęcia tu wklejacie, chcę dodać plik i mi błąd wyskakuje ;(
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
dziekuję

aczkolwiek chciałabym zgłosić wniosek formalny
tak, wiem że to mało wychowawcze... ale w konkursie zgodnie z zasadami było 10 premiowanych miejsca. Uczestników było tylko 12... Może gdzieś tam drobnym druczkiem jest coś napisane o błędzie w wydruku o ilości nagród? albo chociaż o nagrodach pocieszenia?

nie wiem jak inni uczestnicy, więc wypowiadam się tylko w swoim imieniu. Jeżeli pula nagród jest sztywna i w żaden sposób nie można jej nagiąć to ja jestem skłonna oddać cześć swojej nagrody aby jednak liczba nagrodzonych osób była jednak dłuższa ;)

@jarq ... do się coś zrobić?
 
Do góry