• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Letnie przesilenie - spleć zaklęcie "Moc zasobów"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1047
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1047

Guest
Witam.

Przeglądarka Google Chrome Wersja 51.0.2704.103 m

Świat Arendyll

Tak jak w temacie mam problem odnośnie ukończenia tego zadania. Robiłem już go dwa razy, i ani razu nie zaliczyło mi go. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się że jest z tym zadaniem coś nie tak, ponieważ na forum ogólnoświatowym także mają z nim problem. Dodam tylko, że za pierwszym razem właśnie jak ruszyły zadania z LETNIEGO PRZESILENIA, miałem aktywowane w akademi właśnie to, i cieszyłem się że "nadrobię"czas, bo brakowało do ukończenia 5h - jak się potem okazało, nic się nie stało (nie zaliczyło). Aktywowałem ponownie i dzisiaj niestety również nic :/ Proszę o naprawienie tego błędu. Dziekuję i pozdrawiam .
 

DeletedUser639

Guest
U mnie również nie działa - na żadnym świecie :(
 

DeletedUser449

Guest
W takich przypadkach należy napisać na support. Forum służy do ZGŁASZANIA błędów i nie jest to równoznaczne z naprawą ich u gracza.
 

DeletedUser813

Guest
Witam.

Podłączam się pod prośbę o poprawienie błędu tegoż właśnie zadania.
Gram na świecie Winyandor. Firefox ver. 48.0

Wykonałem zadanie 2 razy i nie zostało zaliczone. Nie działa "zaplatanie" ani odbieranie "zaplecionego" zaklęcia. Już w akcie desperacji nawet rzucałem zaklęcie bo pomyślałem że to może błąd w tekście zadania ale to też nie działa.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

DeletedUser639

Guest
Na ostatnim świecie zadanie zostało zaliczone ale zaliczyło je zebranie zaklęcia Magiczna produkcja :)
 

DeletedUser1047

Guest
Dzięki dempsej, spróbuję Twojego sposobu. W sumie przed chwilą napisałem do supportu, ale może rzeczywiście szybciej będzie w ten sposób to zadanie zakończyć :)
 

DeletedUser813

Guest
Dzięki za info :) Też wcześniej pisałem do supportu ale domyśliłem się że tutaj ktoś wpadł na jakiś pomysł :)
 

DeletedUser1021

Guest
Kupiłam złotą skrzynie nie dostałam punktów wiedzy i żadnego budynku chyba nie rozumiem tego letniego przesilenia:(
 

DeletedUser1047

Guest
Rikki, pewnie dostałaś inne nagrody ze skrzyni, a co do zrozumienia to tak w skrócie chodzi o to żeby te księżycowe kamienie wymieniać na słoneczne, czyli czym lepsza skrzynia tym więcej wpada ci słonecznych, które pojawiają się w głównej nagrodzie na górze nad skrzyniami (1wszy budynek za 150 słonecznych ).
 

DeletedUser1021

Guest
tak to wiem :) ale tam jest więcej nagród a nie jedna
 

DeletedUser1047

Guest
Niestety w moim świecie "Magiczna Produkcja" nie dała zamierzonego efektu (nie zaliczyła) , czyli wciąż czekam na odpowiedź ze strony supportu.

Ekskluzywną codzienną nagrodę, możesz lecz nie musisz wygrać codziennie. Co do tych wszystkich nagród masz procentowo podane jaka jest szansa zdobycia danej nagrody, więc nie wybierasz sobie Ty jaką chcesz a losowo otrzymujesz w nagrodę za otwarcie skrzyni, bodajże 2 rzeczy z tych wymienionych, a co do głównej nagrody to budynek jest 1 ale w 3 wersjach w zależności od pewnie odblokowania tymi słonecznymi kulami (czyli czym więcej masz tym lepsza na końcu nagroda - wersja budynku)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser639

Guest
Niestety w moim świecie "Magiczna Produkcja" nie dała zamierzonego efektu (nie zaliczyła) , czyli wciąż czekam na odpowiedź ze strony supportu.
Spróbuj pozostałe zaklęcia może któreś zadziała ;-) Ja na to trafiłem przypadkowo bo akurat miałem je splecione. Też czekam na odpowiedź Supportu szkoda tylko, że w tym czasie nie mogę zbierać kolejnych nagród :(

Chyba support zadziałał (jeszcze nie dostałem potwierdzenia) po zalogowaniu się na zgłoszone światy zadania zostały zaliczone :) Czas reakcji mnie miło zaskoczył :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1047

Guest
Masz rację, u mnie też już działa i odpowiedź była :) Szybko nawet im to poszło :) Więc jak coś to pisać do supportu i sami odblokują niedziałające zadanie :)
 

DeletedUser772

Guest
Dokładnie, ja pisałem o 8 rano i już po 3 godzinach miałem zaliczone zadanie i mogłem ruszyć dalej :)
 

DeletedUser813

Guest
U mnie support zadziałał. Mam już zaliczone zadanie i lecę dalej :)
 

babaruba

Wędrowiec
Witajcie u mnie nie przeszła ani moc zasobów (x2) ani magiczna produkcja , ani medytacja
SZKODA CZASU I NAGRÓD Po ostatnich zmianach błędów jest niestety sporo
 

DeletedUser626

Guest
Bardzo proszę o trzymanie się tematu i konkretnego, zgłoszonego błędu, inaczej zrobi się bałagan.
Potwierdzam, ze zadanie nie zawsze zalicza się poprawnie, do tego czasem zalicza się poprzez produkcję innego zaklęcia.

Można pisać do supportu z prośbą o zaliczenie zadania o ile zaklęcie faktycznie zostało wyprodukowane, nie zaliczamy zadań z góry jeśli warunki zaliczenia nie są spełnione.
 

babaruba

Wędrowiec
Bardzo proszę o trzymanie się tematu i konkretnego, zgłoszonego błędu, inaczej zrobi się bałagan. Potwierdzam, ze zadanie nie zawsze zalicza się poprawnie, do tego czasem zalicza się poprzez produkcję innego zaklęcia. Można pisać do supportu z prośbą o zaliczenie zadania o ile zaklęcie faktycznie zostało wyprodukowane, nie zaliczamy zadań z góry jeśli warunki zaliczenia nie są spełnione.

Ewidentny błąd programu - wystarczy zajrzeć na forum jakiegokolwiek bractwa - wymagane zaklęcie ukończyłem po raz 2 wczoraj przed godz.23

zeszło ni wreszcie -na magicznej produkcji

ale jestem do tyłu jakieś 30 godzin
 
Status
Zamknięty.
Do góry