• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone liczebność bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser866
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za powiększeniem liczebnym bractwa ?


  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem waszej pogoni za pkt rankingowymi.Przerzucacie się wiecznie ja mam to,tamten ma tamto.Qzwa ludzie ja na Feryndall jestem Arcymagiem,mam fajne bractwo,aktywne.Pośmiejemy się,pogadamy,pożalimy i nie obchodzi mnie to że ktoś dzś się zarejestrował czy od startu świata jest.Ja postawiłem na aktywność i na 25 osób w bractwie 2 nie aktywne są,a też mają pracę.Na Winyadorze co prawda nie ma takiej aktywności na czacie ale widzę aktywność po kliknięciu pomocy co rano czy po ofertach u kupca.Arendyll-do17-18 nie ma aktywności na czacie ale widzę ją po pomocy sąsiedzkiej,po 18 nie nadążam pisać na czacie bo 15 osób pisze równocześnie.

Na siłę szukacie sobie problemów tylko.Progi pkt to na plemionach sobie ustawiajcie:/Nie rozumiem was z tą pogonią za topką:/
 

DeletedUser

Guest
@Lord Kacper31 Ale tu nie ma pogoni za punktami. Jedyne co stwierdziłęm, to że gracze do około 5k są na zasadzie: "dziś gram, a jutro kto wie?". Są tacy, którzy pograją dłużej, ale to loteria. Jeśli chce się robić bractwo, to z pewnych osób, a nie takich co dzień czy dwa po przyjęciu już nie będą grać. Przy takim podejściu czy bractwo będzie mieć 25 czy 50 członków to już pikuś. Przy braku narzędzi wspomagających Arcymaga i Magów im więcej osób w bractwie tym ciężej to wszystko ogarnąć. Dopóki nie ogarnie się kilku rzeczy wokół bractw, zwiększanie liczebności poprawi sytuację tylko pozornie i na bardzo krótki czas by potem uderzyć nas znowu. Dlatego włąśnie postawiłeś dobrze. Tu o aktywność się rozchodzi, która przynosi profity całemu bractwu. Bezrozumne zwiększanie limitów nie jest żadnym rozwiązaniem o czym zaawansowane bractwa doskonale wiedzą. Lepiej grać w mniejszym ale aktywnym gronie, niż w pełnym ale martwym.
 

DeletedUser866

Guest
powiem tak Lord Kacper 31 zgadzam się z tobą to tylko pogoń za topką . Napiszę jeszcze coś zaawansowane bractwa ? to znaczy ? lepsi mądrzejsi czy jak ? w grę jestem tak samo zaangażowany jak ty , ty grasz od początku i ile masz ptk . ? ja niecałe 2 miechy z tego wynika że moje zaangażowanie jest o wiele większe od twojego . Podniesienie limitu bractwa przecież nie obliguje was do przyjmowania nowych graczy przecież zawsze może być was 25 graczy . Mam chęć przyjmuję 35 albo 40 osób bo chcą być u mnie . nie mam chęci trzymam tylko obecny stan . TO CO WAS BOLI , to to że bractwo przykładowo 30 w rankingu przyjmując 10 graczy wskoczy przed was a to już w oczy boli . co do pilnowania innych graczy , nie musisz pisać jak to ciężko być magiem , w plemionach gdzie było o wiele obowiązków dochodziły ataki , koordynacje , plany miałem w top 29 miejsce plemienia przy prawie 50 graczach . więc to co tu jest to jest tylko taki mały pan pikuś . Jeżeli wprowadzili by tu grabienie , ataki sąsiedzkie podejrzewam że uciekł byś z tąd tak jak prawdopodobnie z plemion :)

i prośba do moderatora forum proszę o zamknięcie tego tematu , powód co niektórzy nie dorośli jeszcze do tego tematu . boskie top 20
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry