• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Licznik Mgły Wizji w Akademii Magii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Proponuję wprowadzenie dodatkowego okienka w Akademii Magii z informacją ile Mgły Wizji zostało zdobyte powyżej wypełnionej 100MW Skrzyni Mistycznego Obiektu lub ewentualnie licznika pokazującego ile Mistycznych Obiektów możemy zebrać (po zdobyciu powyżej 100MW)

Rozwiązanie bardzo przydatne szczególnie dla osób polujących na dodatkową walutę eventową.
 
Mam mieszane uczucia, bo tak naprawde to przeciez uzywamy pewnego triku (exploit to byloby za duzo powiedziane) ;)
Te obiekty w zamysle na pewno nie mialy sluzyc do tego, by je kumulowac. Przechodzenie nadmiaru Mgly Wizji na nastepny obiekt mialo pewnie sluzyc tylko temu, by nie tracic "nadwyzki" pozostalej po wypelnieniu poprzedniego obiektu. Z drugiej strony, jesli gra na to pozwala, to oczywiscie to robimy i wykorzystujemy ten trik dla wlasnych celow ;) Tyle ze nie wiem, czy wypada nam jeszcze dodatkowo domagac sie ulatwien w tym procederze :p

Chyba nie zaglosuje wcale, dla mnie to ulatwienie mogloby wejsc, ale z drugiej strony wszystko moze tez zostac po staremu. W koncu jak ktos decyduje sie kumulowac mistyczne obiekty, to robi to zupelnie swiadomie, wiec niech zada sobie odrobine wysilku i liczy ;)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Mam mieszane uczucia, bo tak naprawde to przeciez uzywamy pewnego triku (exploit to byloby za duzo powiedziane) ;)
Te obiekty w zamysle na pewno nie mialy sluzyc do tego, by je kumulowac.
Tego nie wiemy. Równie dobrze można przyjąć, że zamysł był taki, że gromadzimy Mgłę Wizji "w nieskończoność", a każde 100 możemy wymienić na losowanie.
Licznik powinien pokazywać wartość rzeczywistą zebranych Mgieł, a nie zamrażać się po 100 punktach.
Nie jest to oczywiście zmiana, która miałaby zbyt wysoki priorytet, ale liczik by się przydał.
 

Tajniakos

Paladyn
Pomysł w swojej formie dla graczy przydatny ale jestem na nie. Myślę, żeby tego lepiej nie ruszać bo może się okazać, że mgły wizji podzielą los PW I po zebranych 100 szt bez losowania, mgły przestaną się kumulować :)
Niech lepiej zostanie to w tej formie bo zabiegi IG z mgłami mogą nam się ździebko nie spodobać :)
 

Gutek198

Wędrowiec
Jeszcze wpadną na pomysł żeby podnieść wartość mgły wizji potrzebną do otrzymania skrzynki .
 

mayder

Tancerz ostrzy
@chris07070707 a już nie przesadzaj że to jakiś super trik jest :p. O ile ktoś nie używa czasówek żeby przyspieszyć tworzenie to nie zbierze za szybko 100 MW, do tego dochodzi fakt że dostaje się różne ilości mgły za tworzenie, nie zawsze można wszystko zrobić (np. renowacja za schematy) no i chyba najważniejszy fakt to że jest stała ilość rzeczy do stworzenia więc żeby robić dalej trzeba poczekać 6 godzin lub odświeżyć listę wydając na to diamenty (co zapewne cieszy IG :D).

Nie uważam żeby IG to przeszkadzało biorąc pod uwagę że to jest jakiś sposób na zachęcenie graczy do wydawania diamentów szczególnie podczas eventów, więc taki licznik jak najbardziej ma sens, ale osobiście wolę żeby zajęli się czymś pożytecznym (cuda na apce) niż grzebali przy czymś co jest raczej tylko niedogodnością i mówili że jak to oni ciężko nie pracują :p
 
Do góry