• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Licznik z datownikiem odwiedzin w cudownych budynkach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1921
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna być umieszczona data po włożeniu pw do danego cudu?


  • W sumie głosujących
    8
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser629

Guest
nie rozumiem tego pomysłu ... po co data w cudach ? są ważniejsze pomysły do wprowadzenia .. nie zaśmiecajmy gry niepotrzebnie ... potem wprowadzane są jakieś zbędne detale, a co ważne jest odkładane na potem ...
jak macie z tym problem w Bractwie to nie wrzucajcie i będzie spokój ... chyba prawdę mówiąc już się nudzicie ehh
na jedno nie dziwie się tym twórcom że zaczynają gubić się w tych wszystkich pomysłach jak są tego typu wysyłane i kupka Im rośnie a te najważniejsze odkładane są na sam dół :confused:
 

DeletedUser2014

Guest
@agafi99 przeczytaj mój post kilka wyżej. Podałem pomysł w którym data jest kompletnie niepotrzebna ale tak jak ja to widzę dałoby ogólny podgląd na to, co robimy z cudzymi cudami. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?
 

DeletedUser1921

Guest
Data miałaby służyć jedenej i drugiej stronie (a w ramce z cudami kto ile dał - wystarczyłoby dostawić kolumnę). W powiadomieniach byłoby np.: gracz xyz ukończył badanie cudu gracza zxy- tu byłaby data ukończenia badania takiego cudu. Czasami się zdarza 7x pod rząd, ktoś ukończył dany cud. Ułatwiło by to również pod tym względem po ukończeniu,można by przejść dalej i badać kolejny cud.
 
Do góry