• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Linki promocyjne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser50
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser50

Guest
Dobrze by było gdyby wprowadzono owe linki promocyjne. Wygeneruje sobie takiego linka na koncie i porozsyłam znajomym. Oni poprzez tego linka zarejestrują się zwiększając grono AKTYWNYCH graczy a ja za to zgarnę odpowiednie profity :cool:. Ot takie połączenie korzystnego z pożytecznym ;)

P.S. Chyba że się w magiczny sposób zaraz okaże, że już taki system tutaj jest ... ale ja za groma nie mogłem tego znaleźć więc jestem "przeświadczony" (jak prezydent Duda), że tego tutaj nie ma ... jeszcze. :D
 

DeletedUser41

Guest
Bo jeszcze nie ma nagród za zapraszanie znajomych. Ale w przyszłości będą na pewno. Skąd wiem? Stąd, że nie znalazłem jeszcze ani jednej gry przeglądarkowej, która by nie miała takiej funkcjonalności. :)
 

DeletedUser14

Guest
Ogólnie to nawet jeszcze nie ma systemu Gildii, a o znajomych to nawet nie wspomnę, więc z linkami trzeba poczekać :p
 

DeletedUser50

Guest
Nie każda gra ma gildie. W settlersach weszły one dopiero po kilku miesiącach od premiery.
 

DeletedUser14

Guest
Ale tutaj już coś było wspominane na Becie i podobno mają być w okresie wakacyjnym, więc... ;)
Wraz z tym może i przyjdzie jakiś system znajomych....
 

DeletedUser13

Guest
O ile kojarzę gry IG to każda ma taką opcję, więc można spać spokojnie i w tym przypadku :)
 

DeletedUser

Guest
Będzie taka opcja pewnie ale jak zostanie wszystko po kolei wprowadzone, bo sporo rzeczy brakuje :)
 

DeletedUser13

Guest
Oj tam zaraz sporo, same kosmetyczne;) Ale reflinki nie są raczej w tych "pierwszoplanowych" ;)
 

DeletedUser14

Guest
Ale będą, pewnie nie w te wakacje, ale wraz z systemem znajomych?
 
Status
Zamknięty.
Do góry