• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Lista odkrytych na mapie sąsiednich miast

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

  • Nie motywuję ludzi na mapie więc nie widzę takiej potrzeby.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    20

mayder

Tancerz ostrzy
O co chodzi? Pomysł na usprawnienie motywacji wśród sąsiadów na mapie. Od dobrego roku nie motywuję już sąsiadów i nie jest to spowodowane tym że może z 10% jest aktywnych i motywują mnie w miarę regularnie tylko tym że w pewnym momencie własnego rozwoju następuje taki moment gdzie odkryta mapa jest sporych rozmiarów co przekłada się na nie tyle wydłużeniu czasu które te motywację zajmują, co bardziej na spowolnienie gry (zarówno na apce jak i przeglądarce) przez co potrzebny jest restart.

Moją propozycją jest by dodać przycisk otwierający listę odkrytych miast (coś na wzór listy prowincji turniejowych/listy dostępnych prowincji), która wyglądała by jak lista członków bractwa. Myślę że coś takiego nie tylko by usprawniło system motywacji innych graczy (szczególnie że teraz wszędzie jest już możliwość motywacji bez odwiedzania miasta) co mógłby się przyczynić do zwiększenia liczby osób które regularnie motywują swoich sąsiadów.
 
Do góry