• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Lochy Elvenaru

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser80
  • Data rozpoczęcia

Czy lochy to dobry pomysł?

  • Tak, uatrakcyjniło by to grę

    Głosy: 36 85,7%
  • Nie, niech dodadzą ekspansje na dotychczasowej planszy

    Głosy: 5 11,9%
  • Mi to obojętne.

    Głosy: 1 2,4%

  • W sumie głosujących
    42

Tajniakos

Paladyn
Jak widać, po głosowaniu pomysł nie wzbudził zainteresowania, szkoda
Niestety pokazuje to tylko to o czym pisałem wyżej ;) Zbyt ambitne i zbyt wymagające dla projektantów gry co wskazuje jednocześnie iż naprawdę fajne pomysły ich przerastają a wyobraźnia zawodzi.
Lochy Elvenaru to Idealny pomysł na nową rasę i może warto skorzystać z wiedzy i pomysłów graczy zanim przejdzie się obojętnie obok wielu naszych pomysłów tak tego jak i wielu wielu innych :)
 

Koval92

Kapłan
Fajny pomysł, niestety musiał by kogoś z administracji interesować, co w modelu FreeToPlay-PayToWin jest chyba niemożliwe.
 

Koval92

Kapłan
Czy pomysł został zgłoszony? 27 głosów na tak i ani jednej reakcji moderatorów, obecnie są zgłaszane pomysły które uzyskują mniejsze poparcie
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq czy ktoś zgłosił ten pomysł? Jak widać po głosowaniu przypadł graczom do gustu i zastanawia mnie wasza bierna postawa:) Czy wzrosły kryteria co do zgłaszania pomysłów? Zawsze mi się wydawało, że to właśnie gracze powinni współtworzyć tą grę, po to powstał chyba ten dział? Przeglądam fora elvenar w wielu krajdach gdzie moderatorzy biorą czynny udział w wypowiedziach... tutaj tego niestety brakuje. Dlaczego?
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
@jarq czy ktoś zgłosił ten pomysł? Jak widać po głosowaniu przypadł graczom do gustu i zastanawia mnie wasza bierna postawa:) Czy wzrosły kryteria co do zgłaszania pomysłów? Zawsze mi się wydawało, że to właśnie gracze powinni współtworzyć tą grę, po to powstał chyba ten dział? Przeglądam fora elvenar w wielu krajdach gdzie moderatorzy biorą czynny udział w wypowiedziach... tutaj tego niestety brakuje. Dlaczego?

W USA/Niemczech moderatorzy są bezpośrednio z teamu i mają wpływ na to, co znajdzie się w grze, mogą składać obietnice itd, niestety Polska jest przez Inno Games traktowana jako kraj na dodatkowe wyłudzenie pieniędzy i moderatorzy są tu wyłącznie od sprzątania forum.

Na forum bety moderatorka proponowała graczom stworzenie budynku produkującego zaklęcia renowacji na bazie obwoźnej biblioteki, wyobrażasz sobie takie coś na forum PL?

Pytałem miesiąc temu czy zgłosili, widzisz jaki odzew jest? :D
 

DeletedUser174

Guest
Na forum bety moderatorka proponowała graczom stworzenie budynku produkującego zaklęcia renowacji na bazie obwoźnej biblioteki, wyobrażasz sobie takie coś na forum PL?
mam 2 pytania:
1/ skoro na becie jest tak fajnie i tam jest decyzyjny team to czemu tam nie grasz?
2/ skoro moderatorka sama z sie proponowała coś graczom to kiedy ten budynek wejdzie na serwery? Bo o ile mnie pamięć nie myli to już jakiś czas temu było... jak rozumiem na becie już jest ten budynek to tylko czekać jak sie u nas pojawi... no skoro sama proponowała...

ręce opadają
 
Do góry