• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Losowanie nagród

  • Rozpoczynający wątek VictoriousElendil
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czołem,
Jakie są Wasze doświadczenia przy losowaniu nagród podczas wydarzeń typu Winter Magic? Zauważyłem, że % wylosowania danej nagrody bywa dość zwodniczy. Zdarza się, że udaje mi się wylosować np. trzy nagrody pod rząd mając tylko 15% szans na ich zdobycie, a z kolei dzisiaj zmarnowałem aż 500 płatków śniegu i niestety nie udało się zdobyć mi upragnionego budynku. Czy ktoś ma podobne doświadczenia, że wiele zależy od momentu losowania?

Pozdrawiam
Elendil
 

DeletedUser2262

Guest
Koleżanka zdobyła na 10 najtańszych losowań 3 budynki.

U mnie wyglądało to tak że przy 74 losowaniach zdobyłem 14 nagród dziennych (losowałem przemiennie skrzynie z prawdopodobieństwem 15% i 20%) czyli średnia mi wyszła 18,67% trafień co w sumie zgadza się z tym co było "oferowane" w evencie przez IG
 

DeletedUser3332

Guest
jak juz gdzies pisałem chyba 4k punktów wywaliłem i ugralem tylko 4 budynki :)
 

Koval92

Kapłan
Ja w poprzednim evencie z z 1500 waluty eventowej wylosowałem 9 studni życzeń. Wszystko zależy od szczęścia.
 

Nusion

Kapłan
Czasem się trafia po prostu, ja na jednym ze światów 4 losowania - 3 trafione :) Ale to fart był, zwykle niestety nie ma tak pięknie. Na przykład kilkanaście pierwszych losowań - nic...
 

DeletedUser3332

Guest
No właśnie u mnie w tym problem ze ja z tym szczęściem mam na bakier :D

Jak w WOT otwierałem 4 paczki to wylosowałem 1dzień premium, a znajomy z 3-szt trafił 3 czołgi o wartości grubo ponad 400 zł :p
 

mayder

Tancerz ostrzy
Losowałem studnie w ostatnią sobotę na S2 i S3, przy prawie 6k punktów wpadło mi 22 studnie (10 na S2 i 12 na S3). Dwa dni później na S1 losowałem placówkę handlową, mając prawie 3k punktów wylosowałem równe 0. Wszędzie losowałem najtańszymi opcjami. INNO chyba mi kurek z placówkami zakręciło bo miałem plan żeby szybko skończyć orki a tu lipa :p
 
Do góry