• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Mała niejasność w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1447
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1447

Guest
Witajcie drodzy kompani,

Otóż rozwijając ostatnio swoje niewielkie pokojowe księstewko natknąłem się na pewną małą niejasność. Parę dni temu w końcu udało mi się zmienić erę, przechodząc w końcu do wróżek, jednak w ciągu dalszym krasnoludy w linii zadań atakują mnie swoimi zachciankami. A to żebym zdobył dla nich miedziane klamry, a to żebym miedziane monety zdobył, a to żebym zbudował antyczne tereny... Cóż, jest to lekkim problemem, szczególnie w momencie kiedy odkrywam już drogę kwiatów dla fruziów.

Co to za czary, czy ktoś wie?
 

DeletedUser174

Guest
zadania z fabuły nie zależą od badań. Jest lista i dostajesz je po kolei. Możesz być nawet w nawet w nizołkach i mieć zadanie z dowolnego rozdziału nawet na postawienie koszar z pierwszej ery o ile masz "zaległości" w zadaniach
 

DeletedUser1447

Guest
Czyli chcesz mi napisać, że MUSZĘ wybudować antyczne tereny? nawet jeśli dla mnie ten budynek to jedna wielka nieopłacalna kupa i strata cegieł niczym odbudowa warszawy z cegieł rozkradniętych z miast takich jak Wrocław?
 

DeletedUser174

Guest
nie :p
nie masz obowiązku robienia zadań :D

ale jak chcesz iść dalej w zadaniach i w niziołkach nie budować portalu krasnali (czy dowolnej innej rasy) by skończyć fabułę to nie masz wyjścia
 

DeletedUser1447

Guest
Poczekam jeszcze na potwierdzenie Twojej wersji przez inną osobę, najlepiej admina. Bo jeśli sytuacja miałaby wyglądać tak jak Ty ją przedstawiasz, to jest to dla mnie dość chore i chyba wyloguję się na zawsze.


Nie wiecie, czy w realu też są smoki, orki i podobne istoty? Czy raczej nie muszę się obawiać?
 

DeletedUser1763

Guest
Tak jak @kikimora napisała, głównej linii zadań nie da się przeskoczyć i jak chcesz iść dalej z fabułą to trzeba nadrabiać. Dlatego najlepiej jest robić zadania na bieżąco, aby potem nie było takich niefajnych zaległości.

Orki istnieją, ale co do smoków to nie jestem pewien ;)
 

visit0r

Paladyn
Czyli chcesz mi napisać, że MUSZĘ wybudować antyczne tereny? nawet jeśli dla mnie ten budynek to jedna wielka nieopłacalna kupa i strata cegieł niczym odbudowa warszawy z cegieł rozkradniętych z miast takich jak Wrocław?
tez z rozpedu zmienilem epoke nie patrzac na zadania i w pewnym momencie aby to nadrobic mialem w miescie portale 2 goscinnych ras
 
Do góry