• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Duplikat Magazyn na Budynki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3033
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
Witam :)
Nie wiem czy ktoś wpadł już na ten pomysł ale widzę w grze zapotrzebowanie na takie coś :). Pomysł jest taki by np: budyneczki wrzucać do magazynu a nie je kasować . Budyneczek w magazynie nie działał by ale byśmy go nie tracili . Jak to można rozwiązać nom wyobraźnia nie zna granic może jakiś budyneczek który by służył jako magazyn czy po prostu dodawanie do istniejącej już zakładki '' Budynki '' . Cel pomysłu jest zaoszczędzenie miejsca przez hmm powiedzmy pozbycie się z miasteczka zbędnych czy mało przydatnych budyneczków (Koszary :p jak się nie da usunąć to może przenieść). Wielkość miasteczka nie rośnie a budyneczków przybywa nie licząc faktu że wielkość miasteczka do ilości budyneczków jest nie proporcjonalna . Nom przyjrzyjmy się ile rezydencji musi zajmować miejsce by było wystarczająco ludków na manufaktury czy też inne i ile potrzeba miejsca na budyneczki do kultury . A twórczy piszą znajdź balans czy równowagę tylko jak ?. Owszem można próbować ale takiej równowagi niema . Podam przykład jestem na etapie badań przy krasnoludach tyle że po mapie i miasteczku tak jakby przy orkach a przynajmniej wróżkach . Nie da się grać by nie grać to nie jest równowaga kiedy budyneczków przybywa a miejsca nom niema jak tak liczę to wielkość miasteczka powinna rosnąć geometrycznie . Ale to tylko takie moje przemyślenia :(.

PS: Napiszcie co o tym myślicie być może ktoś ma inną wizje tego pomysłu
Pozdrawiam i do zobaczenia w grze ;)
 

DeletedUser80

Guest
Po pierwsze temat już był poruszany i został odrzucony.
Po drugie - nie ma ankiety, zaraz Ci zamkną temat:)
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm tak czytam i czytam forum i chyba genialniejszym pomysłem będzie jak tam gdzie pomysły zmienią ikonkę
stock-photo-recycle-icon.html

A tak dodam na koniec w sprawie ankiety czy istnieje w grze jedna osoba co ma dość wolnego miejsca by w każdej chwili nom nie wiem wybudować budyneczki eventowe bez usuwania innych budyneczków ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry