• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Magiczny pył

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser594
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser594

Guest
Witam w mojej lokalizacji nie ma chyba nikogo z bonusem magicznego pyłu co utrudnia mi cokolwiek w rozbudowie miasta żadnych ofert sprzedaży a oferty które wystawiłem stoją już miesiąc czy można coś z tym zrobić ? pozdrawiam :(
 

DeletedUser449

Guest
Chyba masz na myśli, że nie ma w pobliżu nikogo aktywnego z bonusem do magicznego pyłu. Układ mapy jest stały i dość równomierny.
Możesz przyłączyć się do bractwa. Jeśli już jesteś w bractwie, lecz brak jest chętnych - możesz poprosić sojuszników o wystawienie takich ofert w Twoim imieniu by skupić pył od ich sąsiadów - a potem weźmiesz od nich ten pył.
 

DeletedUser594

Guest
Ok dzięki :)

//

Witam niestety ten pomysł nie jest dobry jeśli ktoś z bractwa ma ofertę to max 30 pyłu a to za mało na moje potrzeby z więc będe zmuszony zbudować 3 manufaktury pyłu co zabierze dużo miejsca oraz czasu a na dodatek klejnoty są oferty tylko za pył więc też nie mogę ich kupić bo mam braki w pyle czy jest jakieś na to rozwiązanie proszę o pomoc bo rozbudowa czegokolwiek albo odblokowanie badania trwa tydzień albo więcej ze względu na brak pyłu i klejnotów.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser449

Guest
Poproś kogoś z bractwa o tymczasowe przejęcie funkcji arcymaga, przejdź na chwilę do innego bractwa, skup oferty na zapas i wracaj z powrotem do siebie. Jeśli chodzi o Winyandor - mogę pomóc z każdym towarem. Nie dziwię się że masz kłopoty, mając 40k punktów i 11 osób w bractwie, które tyle punktów nie mają nawet wszyscy razem :)
 

DeletedUser594

Guest
spróbuje dobry pomysł staram się rozbudować bractwo na samych aktywnych graczy i solidne byłem w trzech bractwach ale gracze przestali grać więc postanowiłem sam coś zorganizować dzięki i pozdrawiam :)
 
Do góry