• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Magiczny warsztat mnie oszukuje

Status
Zamknięty.

astoN-

Rozbójnik
nvm

W odpowiedzi graczowi @Poziomek :

Powiadomienie o otrzymaniu zwrotu części PW może pojawić się tylko po zakończeniu pracy nad aktualnym poziomem jakiegoś cudu. Jeśli chodzi Ci o to, żeby to powiadomienie zostawić, jednocześnie uzupełniając o informację czyj i jaki cud właśnie został zakończony na danym poziomie - to jestem jak najbardziej za.

Natomiast osobiście nie czuję potrzeby otrzymywania powiadomień o cudzej inwestycji w mój własny cud. To akurat prosto sprawdzić w każdej chwili na własnej mapie, a wyobrażam sobie, że przy niektórych akcjach mogłoby tych powiadomień pojawiać się za dużo. Więc tego uzupełnienia zgłaszanego przeze mnie pomysłu nie wesprę, chyba, że jako opcję do wyboru dla graczy.
//
Widzę, że ktoś głosował na "nie". Byłbym bardzo ciekaw argumentacji - bo mi nie przyszły do głowy żadne mankamenty proponowanego rozwiązania. Natomiast może po przeczytaniu takiego uargumentowanego głosu na "nie", bylibyśmy w stanie poprawić aktualny pomysł? :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry