• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Mam pomysła

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1865
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1865

Guest
Jestem prawie w połowie Amunów. Dalej mam tylko Konstrukty i koniec gry. Szkoda, bo zmontowałem fajną ekipę i przykro by mi było ją opuszczać czy rozwalać. Proponuję rozdział 15. Kosmodrom i kolonizację innych planet, nie światów!!! Sama budowa rakiety mogłaby być dość ciężka, a na nowej planecie nie dałoby się wszystkiego zacząć od początku. Trzeba by przywieźć ze starego świata populację, towary i materiały. Potrzeba budowy rakiet transportowych, gdzie też nie każdy start musi się udać. Na nowej planecie praktycznie wszystkie etapy zaczynają się od początku tylko z utrudnieniami na starcie. Dalej mamy 15 etapów i gra staje się bez końca. Nie wiem, czy opinie nas, zwykłych szaraczków, docierają do Autorów Gry, ale jeśli tak, to pomysł poddaję pod rozwagę.
 

DeletedUser174

Guest
Czy dobrze rozumiem, ze proponujesz aby na nowej planecie od początku przechodzic ponownie gre? Znowu krasnale, wróżki itd? Jezeli tak to widzisz to sory ale ja wróżek nie chcę widzieć ponownie ani budować ohydnych orkowych budynków a już tym bardziej grzebać sie z konstruktami! Nie! Raz wystarczyło

a z drugiej strony to kolejny rozdział na pewno już jest przygotowany i powinien niebawem do nas zawitać. O ile tylko nie mają problemów jak z żywymi to za 2-3 miesiące pewnie coś już będziemy wiedzieć. Chociaz na żywe czekaliśmy dość długo, bo mieli niezły poslizg do czego nawet sami się przyznali. Jedno jest pewne: nowy rozdział już jest pewnie prawie gotowy.. Możemy tylko spekulowac kiedy go wrzucą
 

DeletedUser3575

Guest
Myślę, że może zamiast przechodzić grę od początku warto wyznaczyć sobie nowy cel np. 1 miejsce na serwerze w turnieju. :cool: Przejście całości fabuły to tylko jeden z elementów rozgrywki.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak @kikimora napisała w jednym z wywiadów (Q/A session) już potwierdzili że są dalsze rozdziały (niekoniecznie z rasami) @general777 to dziwne jak jesteś w amunach to znaczy że już troche grasz a to znaczy że powinieneś wiedzieć że rasy są wypuszczane cały czas... to że pewnien niereformowalny użytkownik rozpuszcza ploty to jedno :p ale też plecie różne inne fantasmagorie więc kto chce to wierzy ja tam wolę poznać fakty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1865

Guest
Tak jak @kikimora napisała w jednym z wywiadów (Q/A session) już potwierdzili że są dalsze rozdziały (niekoniecznie z rasami) @general777 to dziwne jak jesteś w amunach to znaczy że już troche grasz a to znaczy że powinieneś wiedzieć że rasy są wypuszczane cały czas... to że pewnien niereformowalny użytkownik rozpuszcza ploty to jedno :p ale też plecie różne inne fantasmagorie więc kto chce to wierzy ja tam wolę poznać fakty
Jeśli miałaś na myśli mnie, że: "pewnien niereformowalny użytkownik rozpuszcza ploty to jedno :p ale też plecie różne inne fantasmagorie" to wybacz. Rzuciłem swój osobisty pomysł, który przyszedł mi do głowy. Nie każdy musi się z nim zgadzać, jednak elementarne zasady kultury...
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze nie chodzi o ciebie, nie pochlebiaj sobie nie każdy tutaj zarabia bany ;) i niestety nie jesteś pierwszy który pisze o końcu świata ... wróć znaczy gry
Po drugie moja wypowiedź jest nader kulturalna jeśli chodzi o tego osobnika i nawet o użyty język. Chyba że jakiś mod nadal słownika nie przeczytał
Po trzecie pomysł można wrzucić do kosza, bo jego podstawowym założeniem jest że konstrukty to ostatni rozdział a tak nie jest potwierdzone przez zespół Elvenar

Mam nadzieję że teraz nie ma niedomówień :p
 

DeletedUser174

Guest
elementarne zasady kultury wskazują aby nie wytykać komuś innemu publicznie "braku kultury" tym bardziej rzucać bezpodstawne oskarżenia

dodatkowo elementarnezasady kultury wymagają aby przed wysłaniem coś w eter zastanowić się nad sensem wypowiedzi. Z logicznego punktu widzenia (boszzz kobieta zasłania sie logiką... koniec świata!) proponujesz aby posiadając jednostki na 3 poziomie po pierwsze najpierw nauczyć się jakiegoś akrobaty czy łucznika na 1 pozimie i potem odkrywać kolejne jednostki wg kolejności drzewka. To co każda planeta miałaby swój turniej? swoją mapę?
co z handlem? o ile nie masz nikogo w bractwie na nowej planecie to nie masz handlu, więc... trochę kupa
co z cudami?
w sumie to co z kazdym elementem gry oczywiście nie wyłączając ukochanych przez wszystkich przygód czy eventów

wybacz, ale pomysł nie ma najmniejszej szansy na realizację. Nawet pomijając sens tego rozwiązania to jest wewnętrznie sprzeczny przez co się nawet nie da go wprowadzić

a brak ankiety powoduje nawet formalne braki, wiec tym bardziej pomysł powinien wylądować w koszu
 
Rzuciłem swój osobisty pomysł, który przyszedł mi do głowy. Nie każdy musi się z nim zgadzać, jednak elementarne zasady kultury...
Pomysl ani mnie ziebi, ani grzeje, bo jak napisali przedmowcy opiera sie na
blednych zalozeniach, wiec nie ma nawet o czym dyskutowac. Ale rozbawily mnie
te "elementarne zasady kultury"... :D
Przypominam sobie, jak jakis czas temu pewien uzytkownik forum zrobil zadyme
o nic, przy okazji okreslajac innego Bogu ducha winnego gracza takim mianem
jak "gnida"... i jeszcze kilkoma innymi. No patrz, nie moge sobie teraz przypomniec,
kto byl tak "kulturalny"... ;)
 
Do góry