• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Mana

BIGBOOS

Wędrowiec
Może nie mam zbyt dużo czasu aby śledzić wszystkie posty.Gram aktywnie co dzień. Wszedłem do leśnych ludków i chcą mane. W info podają że niektóre budynki kulturowe produkują mane? Ale ktore co gdzdzie kiedy? Przepraszam za lamerzm ale nie chce mi się tego szukać. Moim zdaniem wg mnie powinno mi się powiedzieć jasno i wyraznie skąd to wziąć! Podpowiedzcie.dzięki.
 

DeletedUser4488

Guest
No widzę że pędzisz jak szalony to najedź na budynki kultury leśnych i w korzyściach masz które ile dają. poza tym w drzewku badań jest ikonka many :)
//
A jak masz golema i renowacje to w tym rozdziale daje koło 5 k many

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W info podają że niektóre budynki kulturowe produkują mane? Ale ktore co gdzdzie kiedy?
Mane w Lesnych Elfach daja np. Wierzby Placzace, ktore bedziesz mogl wybudowac po zbadaniu ich w drzewku. Duzo lepsza alternatywa sa jednak budynki dajace mane, ktore mozna wylosowac w eventach. W trwajacym wlasnie evencie masz do wyboru miedzy innymi te budynki:


Tutaj znajdziesz z kolei Kalendarz nagrod dnia, czyli informacje, ktorego dnia eventu dany budynek sie pojawi:
 

Sebby

Wędrowiec
Manę także produkują niektóre części zestawu Biblioteki Kamienia Księżycowego, takie jak Roślina Many (jak sama nazwa wskazuje), Kauczukowiec oraz Wrota. Oczywiście muszą one być na poziomie MINIMUM Leśnych Elfów tj. IX rozdział.

A jak masz golema i renowacje to w tym rozdziale daje koło 5 k many
To samo z Drzewkiem Majowym (jeśli je posiadasz)

Edit: Do tego oczywiście Kupiec Festiwalowy oraz Tartak Many do wytworzenia w AM.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Dostałeś prawidłowe informacje "na tu i teraz'.

A jak tam u ciebie z Opactwem?
Opactwo jest często gęsto, docelowo, przy aktywnej grze, najlepszym źródłem many ever. Nie musisz go posiadać od razu na 31 poziomie.
Gdy many na prawdę kiedyś zaczniesz potrzebować dużo, to będzie to mana z Opactwa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry