• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Manufaktury a eventy czyli jak dać wszystkim szanse

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3637
  • Data rozpoczęcia

Czy uważacie, że szanse powinny być wyrównane z powodu różnic w rozmiarach manufaktur?

  • Tak

    Głosy: 26 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser3637

Guest
Jako, że wielkimi krokami zbliża się nowy event to szykując manufaktury pod niego naszła mnie pewna myśl. Mianowicie mam na myśli zadania z produkcją z manufaktur bonusowych.
Grając elfem i posiadając jako towar T1 bonusowy stal jestem na straconej pozycji. Dlaczego?
Bo wymagana ilość wyprodukowanego dobra jest dla każdego surowca taka sama np. 8x1d produkcja, a mając stal lvl 1, która ma rozmiar 2x2 mogę wyprodukować połowę tego co ktoś z drewnem(2x1) bądź marmurem(1x2) na tej samej przestrzeni.

Moja propozycja wygląda prosto, zmodyfikować skrypt przydzielania zadań dla elfow posiadających stal, tak, żeby ilość była zmniejszona o połowę(tak jak wielkość manufaktury 1 poziomu jest 2x większa), podobny zabieg zastosować u ludzi i ich manufaktur.

Pozdrawiam,
Karaf
 

DeletedUser3637

Guest
Ankieta dodana, a pomysł trochę inny i myślę, że warto znowu poruszyć temat skoro tamten temat już trochę ma :)
Mam nadzieję, że teraz wszystko w miarę ok :D

A skoro poprzedni pomysł się przyjął to oby został szybko wdrożony bo przewaga mniejszych manufaktur w takich wydarzeniach jest ogromna.
 

DeletedUser1775

Guest
Oczywiście, że tak - wcześniej tego nie zauważałam, bo miałam marmur, ale w nowym mieście mam stal i... to robi różnicę, niestety...
 

DeletedUser3575

Guest
Bardzo TAK, to kwestia nie tylko miejsca, ale także niższych kosztów populacji dla mniejszych manufaktur. Dla wielu graczy to też ma duże znaczenie.
 

DeletedUser174

Guest
też mam elfickie drewno, więc mnie ten temat nie boli az tak bardzo. Ale to akurat nie ma znaczenia. Klikłam na tak

oby sie tylko nie okazało że w ramach sprawiedliwości to nam podwoją ilość produkcji :D Ale mimo tej obawy tak. Szanse powinny być równe
 

Koval92

Kapłan
Zdecydowanie bo ja mam manufaktury drewna, ale zauważyłem, że jak ktoś ma manufaktury stali u elfów które zajmują 2x więcej miejsca to ma przerąbane :/

Pod tym względem drewniarze i marmurowcy mają przewagę.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ten problem pojawił się już jakiś czas temu w Waszych rozmowach więc już wtedy go zgłosiłem.
 
Do góry