• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Maskarada cz. I - zadania

Status
Zamknięty.

DeletedUser1067

Guest
W zadaniu trzeba zrealizować jakikolwiek zakup u Hurtownika (ostatnia zakładka Kupca). Nie muszą być to kryształy.
 

Vernixen

Wędrowiec
Dzięki wielkie za podpowiedź, zrealizowane.

P.S.
Zadania wg mnie są jednak nieprecyzyjnie opisane.

Użyłem zaklęcia ze splecionych już... nic, kolejna próba ...i też nic.
Czy tu chodzi może o pozyskanie (splecenie) nowego do inwentarza ? ...właśnie się splata, ale też bez efektów.
 

Vernixen

Wędrowiec
Opis zadań jest dostępny Forum > Ogólne > Dyskusja o grze > [Komentarze] Linia zadań: Maskarada w poście dragomira (2-ta strona 5 post, trzeba rozwinąć spoiler)
Zadanie 1: Wykorzystaj 1 Punkt Wiedzy
Zadanie 2: Zdobądź małą ilość Marmuru
Zadanie 3: Zdobądź małą ilość Stali
Zadanie 4: Zdobądź małą ilość Drewna
Zadanie 5: Przyjmij ofertę Hurtownika
Zadanie 6: Zdobądź zaklęcie Mocy Zasobów.
Zadanie 7: Zamieść 3 oferty handlowe
Zadanie 8: Użyj zaklęcia Mocy Zasobów.
Zadanie 9: Wyprodukuj Marmurową Mozaikę lub Cenny pierścień lub Drewniane Figurki 12 razy (zależnie od posiadanego bonusu)
Zadanie 10: Wyprodukuj Zdobione Kolumny lub Maskę wojownika lub Drewniany Kufer 10 razy (zależnie od posiadanego bonusu)
Zadanie 11: Wyprodukuj Marmurową Mozaikę/Cenny Pierścień/Drewniane Figurki 3 razy (wszystkie)
Zadanie 12: Wyprodukuj Zachwycający Ołtarz/Wielki Globus/Luksusowy fotel 1 raz (wszystkie)
Zadanie 13: Zdobądź 18 Reliktów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1632

Guest
hmmmm zdobyłam 2 zaklęcia moc zasobów z turnieju w ciągu godziny i niestety w maskaradzie mi tego nie uznało, a mam do zdobycia zaklecie własnie moc zasobów
 

DeletedUser1632

Guest
jakieś nieporozumienie z tym eventem Maskarada chyba sobie go odpuszcze
 
Status
Zamknięty.
Do góry