• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Masowe zlecenie produkcji [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1975
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1975

Guest
Dodał bym zakładkę gdzie pojawiają się wszystkie moje manufaktury i w zależności jaki czas wybiorę wszystkie nasze manufaktury robią np. 3 godz produkcie
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Witam.
Z góry przepraszam, jeśli sprawdzając przeoczyłam tematem z takim pomysłem.
Zapewne wielu dawno się znudziło ustawianie produkcji oddzielnie dla każdego warsztatu oddzielnie, szczególnie przy eventowych zadaniach typu wyprodukuj 100 razy trunki. Niezależnie od taktyki gracza - trzeba się naklikać. Zresztą poza zadaniami ustawianie produkcji również jest żmudne.

Moja propozycja to wprowadzenie opcji "Wybór wielu", dzięki której można by zaznaczyć wybrane warsztaty - do tego "zaznacz wszystkie"/"auto", jeśli byłaby taka możliwość - i ustawić produkcję we wszystkich wybranych na dany czas, czy to 5 minut, 15, kilka godzin, czy 1 dzień. Z pewnością byłby to łatwiejszy, szybszy sposób na ustawianie produkcji, szczególnie w przypadkach, kiedy sprzęt lub połączenie internetowe sprawia, że ustawienie jednej produkcji trwa tyle, co ona sama.

Jak by to wyglądało? Po kliknięciu wspomnianego przycisku gracz klika na wybrane budynki (podświetlają się/dostają znacznik lub cokolwiek byłoby optymalne w realizacji) - lub używa "auto" - i klika "gotowe", po czym wyświetla się okno z wyborem czasu produkcji, tak jak obecnie (za wyjątkiem zakładki rozbudowy). Do tego przy wybieraniu dobrze byłoby mieć licznik pokazujący, ile do tej pory warsztatów wybrał, ta liczba również mogłaby, choć nie musiałaby, wyświetlić się w nagłówku okna produkcji.
Ewentualnie można by to zrobić w formie okna z listą, gdzie można by się pokusić jeszcze o dodanie filtrów poziomu budynku, ale to już zależy, co byłoby prostsze w realizacji. Pod uwagę można by też wziąć manufaktury, choć tutaj ograniczają nas materiały.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser626

Guest
Połączyłam tematy - daleko szukać nie trzeba było, bo to było 2 tematy niżej. Usunęłam również offtop, temat zostawiam do dyskusji, bo dobry.
 

MetamFetamina

Wędrowiec
Mogłoby być, ale to raczej nie przejdzie... W tej grze chodzi o to żeby klikać ;-) Tych budynków nie ma aż tak dużo, kliknięcie manufaktur co 3 godz. to nie problem, pomagałoby jedynie w warsztatach przy produkcji trunków.
Dodam, bo może część użytkowników nie wie, ze gdy wejdziemy w Warsztat, klawiszami od 1 do 6 można wybrać co chce się produkować. Podobnie w manufakturach, z tym że klawiszami od 1 do 4 wybieramy. Bardzo wygodna opcja.
 

visit0r

Paladyn
Mogłoby być, ale to raczej nie przejdzie... W tej grze chodzi o to żeby klikać ;-) Tych budynków nie ma aż tak dużo, kliknięcie manufaktur co 3 godz. to nie problem, pomagałoby jedynie w warsztatach przy produkcji trunków.
Dodam, bo może część użytkowników nie wie, ze gdy wejdziemy w Warsztat, klawiszami od 1 do 6 można wybrać co chce się produkować. Podobnie w manufakturach, z tym że klawiszami od 1 do 4 wybieramy. Bardzo wygodna opcja.
tego nie wiedzialem, dzieki za info ;)
 

Hassano

Łucznik
A ja uważam że gdyby dało sie załatwić manufaktury jednym kliknięciem a następnie wszystkie warsztaty to było by to bardzo dobre :) nawet jeżeli to zajmuje kilkanaście sekund to i tak opcja na pewno cieszyła by sie dużym powodzeniem bo przecież gdyby ktoś nie chciał to by dalej sobie klikał po kolei :)
Dołożyłbym do tego zbiór z manu, warsztatów a nawet monet za pomocą jednego kliknięcia

Najlepiej aby było to na skrócie klawiszowym

Pomysł fajny i wart rozpatrzenia ale nie oszukujmy sie :D nigdy nic nie zrobili z tego działu i raczej tego nie zmienią
 

DeletedUser2022

Guest
Na prawdę mówię wam...
Nie ma klikania = nie ma gry..
Ta gra jest typowa w której spędzamy czas na właśnie klikaniu..
A jeśli IG to wprowadzi, to równie dobrze może wprowadzić Menadżera Rozbudowy w którym ustawiamy jakie budynki i nie musimy wchodzić do gry tak często bo budynki same się budują... Wbrew pozorom, pomysł ten jest nieuzasadniony gdyż sprawi, że ta gra stanie się tak nudna, że absolutnie nie będzie się chciało w nią grać. - Bo co tu niby robić w tej grze..? Walczyć też nie mogę bo mam prowincji o ponad dwie epoki do przodu, ale to mój problem. Po prostu propozycja jest bez sensu, zepsułaby tylko główny cel gry. To jest zajęcie dla graczy po przez właśnie klikanie.
Wnoszę pozew by tego nie zgłaszać i o rozsądek. Propozycja nie na miejscu choć mi też by to ułatwiło grę.
Ale ułatwienie to nie rozsądne.. Bo co mi np. z gry w Farming Simulator na kodach?
Nie każde ułatwienie jest dobre :D
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1702

Guest
Na prawdę mówię wam...
Nie ma klikania = nie ma gry..
Ta gra jest typowa w której spędzamy czas na właśnie klikaniu..
A jeśli IG to wprowadzi, to równie dobrze może wprowadzić Menadżera Rozbudowy w którym ustawiamy jakie budynki i nie musimy wchodzić do gry tak często bo budynki same się budują... Wbrew pozorom, pomysł ten jest nieuzasadniony gdyż sprawi, że ta gra stanie się tak nudna, że absolutnie nie będzie się chciało w nią grać. - Bo co tu niby robić w tej grze..? Walczyć też nie mogę bo mam prowincji o ponad dwie epoki do przodu, ale to mój problem. Po prostu propozycja jest bez sensu, zepsułaby tylko główny cel gry. To jest zajęcie dla graczy po przez właśnie klikanie.
Wnoszę pozew by tego nie zgłaszać i o rozsądek. Propozycja nie na miejscu choć mi też by to ułatwiło grę.
Ale ułatwienie to nie rozsądne.. Bo co mi np. z gry w Farming Simulator na kodach?
Nie każde ułatwienie jest dobre :D
Pozdrawiam.
Popieram Rycerski ma racje
 

Hassano

Łucznik
Na prawdę mówię wam...
Nie ma klikania = nie ma gry..
Ta gra jest typowa w której spędzamy czas na właśnie klikaniu..
A jeśli IG to wprowadzi, to równie dobrze może wprowadzić Menadżera Rozbudowy w którym ustawiamy jakie budynki i nie musimy wchodzić do gry tak często bo budynki same się budują... Wbrew pozorom, pomysł ten jest nieuzasadniony gdyż sprawi, że ta gra stanie się tak nudna, że absolutnie nie będzie się chciało w nią grać. - Bo co tu niby robić w tej grze..? Walczyć też nie mogę bo mam prowincji o ponad dwie epoki do przodu, ale to mój problem. Po prostu propozycja jest bez sensu, zepsułaby tylko główny cel gry. To jest zajęcie dla graczy po przez właśnie klikanie.
Wnoszę pozew by tego nie zgłaszać i o rozsądek. Propozycja nie na miejscu choć mi też by to ułatwiło grę.
Ale ułatwienie to nie rozsądne.. Bo co mi np. z gry w Farming Simulator na kodach?
Nie każde ułatwienie jest dobre :D
Pozdrawiam.

A ja sie tak nie do końca z tym zgadzam :) fakt że ta gra to "klikanka" ale po pewnym czasie to klikanie nudzi i odchodzi sie od gry. Tu twórcy nie mają nic z tego że ja siedzę 5 minut dziennie czy 15h, gdybym mógł zrobić coś zdecydowanie szybciej a to właśnie jest zebranie surki, danie nowej itp to na pewno bardziej by mnie to zachęcało do wejścia i zrobienia tego co trzeba. W ciągu dnia i tak wchodze tylko po to żeby pozbierać co trzeba dać nowe i wyłączam. Dopiero wieczorem gdy czat zaczyna żyć siedze więcej i rozmawiam z ludzi (na marginesie tylko to mnie trzyma jeszcze przy tej grze) Tak więc ta zmiana była by na pewno na plus a kto chciałby dalej klikać to przecież nadal dało by sie to robić ręcznie :)
 

DeletedUser2022

Guest
A ja sie tak nie do końca z tym zgadzam :) fakt że ta gra to "klikanka" ale po pewnym czasie to klikanie nudzi i odchodzi sie od gry. Tu twórcy nie mają nic z tego że ja siedzę 5 minut dziennie czy 15h, gdybym mógł zrobić coś zdecydowanie szybciej a to właśnie jest zebranie surki, danie nowej itp to na pewno bardziej by mnie to zachęcało do wejścia i zrobienia tego co trzeba. W ciągu dnia i tak wchodze tylko po to żeby pozbierać co trzeba dać nowe i wyłączam. Dopiero wieczorem gdy czat zaczyna żyć siedze więcej i rozmawiam z ludzi (na marginesie tylko to mnie trzyma jeszcze przy tej grze) Tak więc ta zmiana była by na pewno na plus a kto chciałby dalej klikać to przecież nadal dało by sie to robić ręcznie :)

Wiec dodadza jak na FoE , tzn zebranie all za diaxy
 

jakub357

Łucznik
Mi taka opcja, zebrania wszystkiego za diamenty, tylko zawadzała, bo i tak zbieram pod zadania.
Zresztą, nawet dla leniwego gracza, wystarczy wykonać kilka machnięć myszką, żeby zebrać co trzeba.
 

DeletedUser2022

Guest
Mi taka opcja, zebrania wszystkiego za diamenty, tylko zawadzała, bo i tak zbieram pod zadania.
Zresztą, nawet dla leniwego gracza, wystarczy wykonać kilka machnięć myszką, żeby zebrać co trzeba.

Mnie zebranie i ponowne włączenie zajmuje średnio 10 sekund, jakby komuś nawet pół minuty zajęło to raczej nie problem..
 
Status
Zamknięty.
Do góry