• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Międzynarodowy Dzień Mężczyzn

jakub357

Łucznik
Jest to święto wyrażające uznanie dla osiągnięć mężczyzn z całego świata oraz na przestrzeni dziejów. Stanowi czas rozważań nad ich udziałem oraz zaangażowaniem we współtworzeniu postępów edukacyjnych, ekonomicznych i technologicznych w społeczeństwie
Życzę Nam wszystkiego co dobre :)
 

DeletedUser174

Guest
tak.. wiem dzisiaj jest dzień faceta... ja wiem... to co napisałes nalezałoby potraktować z przymrużeniem oka... ja wiem... sama dzisiaj obdzwoniłam wszystkich swoich męskich pracowników i złożyłam im życzenia na Dzień Chłopa... ale z tymi osiągnięciami to nie przeginaj... Nie, nie twierdzę ze Kopernik była kobietą, ale to nie faceci zbudowali cały świat...

Macie swoje święto - super. Wszystkiego najlepszego :)
tylko bez tych frazesów i dyrdymałów
 

Nusion

Kapłan
Och jakie zaniedbanie!!!
Naszym forumowym super chłopakom najlepsze życzenia, żebyście zawsze byli i żeby nigdy Was nie zabrakło. Wszystkiego Najlepszego Panowie :) Fajnie, że jesteście ♥♥♥
 

DeletedUser

Guest
Witam. Och! Dziękuję Jakubie, dziękuję dziewczyny. Nusion, zauroczyłaś mnie. Ha ha ha. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
Jak to nazwać inaczej jak nie zbiegiem okoliczności, że akurat Międzynarodowy Dzień Mężczyzn wypada w urodziny Chucka Norrisa, tak tego Chucka od kopniaka z półobrotu. Tak więc Happy Birthday Chuck!!! Wszystkiego najlepszego mężczyznom Drodzy Elfy i Ludzie!
 
Do góry