• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Miasto widmo :/

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2377
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2377

Guest
Ciekawe zjawisko - czekałam na odpowiedź w sprawie moich zgłoszeń - patrzę, a na kopertce jest informacja, że wczoraj o godz: 22:21 udzielono mi odpowiedzi, ale jakoś jej nie widzę :/ to przestaje być zabawne. Ponadto mam zablokowaną możliwość jakiejkolwiek odpowiedzi w sprawie mojego zgłoszenia, że miasto znika po każdej aktualizacji. Wczoraj zniknęło na dobre. Takie czary są od kilku tygodni, a jedyne, co otrzymałam, to odpowiedź, że programiści pracują nad naprawieniem błędu - termin nieokreślony. Oczekuję jednak konkretnych działań.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1330

Guest
To bardzo przykre i uciążliwe ... a jeszcze ta niewidoczna odpowiedź :( podziwiam że nadal grasz ... rozumiem że zielony kolor w postaci wszechobecnej zieleni jest kojący ale bez przesady! Mam nadzieję, że szybko uda se rozwiązać ten przykry problem!
 

DeletedUser2377

Guest
Ciekawe jest to, że na Foe jest wszystko w porządku, nie ma żadnych problemów tego typu
 

DeletedUser2872

Guest
To ciekawe tym bardziej, że ostatnia aktualizacja 1.54 chwali się usunięciem licznych błędów, w tym przywróceniem widoczności ścieżek. Zakładam, że brak widoczności budynków też można pod to podciągnąć więc nasuwa się pytanie: jeżeli jest coraz lepiej to dlaczego u Ciebie wychodzi wręcz odwrotnie? I niech szanowny Support jako reprezentant producenta przed graczami nie opowiada, że to wina przeglądarki, bo jeżeli bawimy się w tworzenie gry to albo z gruntu dedykujemy ją pod konkretne wymogi i o tym piszemy reklamując ją albo stwarzamy takie uwarunkowania techniczne żeby każdy zainteresowany mógł z niej skorzystać bez zastanawiania się, której by tu przeglądarki użyć aby wszystko zagrało jak należy. Jednakże po ilości zgłaszanych problemów można wnioskować iż poprawność działania gry to pojęcie raczej względne dla jej twórców. Mimo wszystko życzę Ci aby wspomniani programiści doznali cudownego oświecenia i dostrzegli Twój problem w zdecydowanie lepszym świetle niż dotychczasowe. Może to faktycznie problem z oświetleniem ich stanowisk pracy uniemożliwia rozwiązanie zgłaszanego po wielokroć błędu. Pozwoliłem sobie na nieukrywaną ironię, gdyż brak szacunku dla - bądź co bądź utrzymujących swoimi pieniędzmi te i inne produkty INNO - graczy jest najgorszym z możliwych do wybrania kierunków, nieprawdaż.
 

DeletedUser626

Guest
Producent dokłada wszelkich starań, by gra działała na wszelkich popularnych, aktualnych wersjach przeglądarek. Przeglądarki przestarzałe staramy się wspierać, ale nie będziemy tego robić w nieskończoność, zalecałabym więc pogodzenie się z tym, że oprogramowanie należy aktualizować, jeśli oczekuje się jego poprawnego działania. Sprawa tego konta to indywidualny przypadek, temat więc zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry