• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Miecz Przeznaczenia - nabór

DETES

Wędrowiec
Jak w temacie - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy. Limit w turnieju (obowiązkowy) 1200 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Raz w m-cu planujemy złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
 

DETES

Wędrowiec
Odnawiam -
Jak w temacie - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy. Limit w turnieju (obowiązkowy) 1600 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Raz w m-cu planujemy złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
 

DETES

Wędrowiec
Podbijam - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy.
Limit w turnieju (obowiązkowy) 2000 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Raz w m-cu planujemy złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
 

DETES

Wędrowiec
Podbijam - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy.
Limit w turnieju (obowiązkowy) 2000 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Co tydzień złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje. Szczegóły w Regulaminie bractwa.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
 

DETES

Wędrowiec
Podbijam - mam 3 mca w Bractwie dla aktywnych graczy.
Limit w turnieju (obowiązkowy) 2000 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Co tydzień złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje. Szczegóły w Regulaminie bractwa.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
 

DETES

Wędrowiec
Podbijam - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy.
Limit w turnieju (obowiązkowy) 2000 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Co tydzień złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje. Szczegóły w Regulaminie bractwa.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
 
Do góry