• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Misja "Lepsze budynki"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13

Guest
Według opisu misji należy ulepszyć dwa budynki mieszkalne na 3 poziom, co jak się potem okazało jest błędem w tłumaczeniu.
Poprawna treść zadania mówi (ma mówić) o rozbudowie dwóch budynków na 4 poziom (potwierdzone przez support).
Problem polega na tym, że również i w tym wypadku zadanie pozostaje niezaliczone. Jedyną możliwą obecnie opcją jest pominięcie.
Podpinam jako błąd (poprzedni temat, w którym mowa była o tej misji został zamknięty, jako rozwiązany, więc nie miałem jak dopisać)
 

DeletedUser

Guest
To zadanie jest dziwne. Zaliczyło mi je z opóźnieniem. Tak jakby do systemu nie dotarło, że zostały wypełnione warunki. Radzę odczekać parę godzin i jak nic się nie zmieni to odrzucić.
 

DeletedUser41

Guest
Nie tyle że zalicza z opóźnieniem co moim zdaniem trzeba ulepszyć więcej niż dwa budynki. Napisane jest co prawda że dwa, ale zaliczyło mi jak ulepszyłem jakieś 5.
 

Mikekun

Rozbójnik
Mi zalicza postęp w tym zadaniu, a to oznacza że trzeba je zrobić trochę inaczej aniżeli pozostałe. Oznacza to że o ile na serwerze testowym wystarczy abyś rozwinął do poziomu 4 rezydencje aby to zadanie tobie przeszło. O tyle tutaj należy rozwinąć do poziomu 4 np. warsztaty aby mogło je tobie zaliczyć. W moim wypadku dzięki zakładom produkcji Marmuru postęp się ukazał, więc jak rozbuduje kolejną produkcję marmuru na poziom 4, zadanie mi zaliczy ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry