• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Misja Towary Najwyższej Jakości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser146
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser146

Guest
W zadaniu jest napisane, że mam rozbudować dwie manufaktury o zwiększonej produkcji do minimum 4 poziomu. Super, mam rozbudowane trzy manufaktury (dwie marmuru i jedną kryształu, bo to mam na zwiększonej produkcji) do poziomu 7 (marmur - obie) i do poziomu 5 (kryształ), a zaliczyło mi tylko jedną. I co?
 

DeletedUser

Guest
Witam treść zadania jest błędna. Powinno być rozbuduj trzy manufaktury o zwiększonej produkcji do minimu 5 poziomu. Dlatego zaliczyło tylko jedną- tą na 5 poziomie.

Treść zadania poprawiono. Zostanie wgrana przy najbliższej aktualizacji.
 

DeletedUser146

Guest
Nic z tego nie rozumiem dalej. Jedną manufakturę marmuru rozbudowałam z 5-go na 6-ty poziom już po wgraniu zadania i tę mi zaliczyło. Pozostałe dwie rozbudowałam na 7-ty i 5-ty poziom niedawno i tych mi nie zaliczyło... No cóż, poczekam do aktualizacji i zobaczę, co wtedy mi pokaże zadanie...
 

DeletedUser14

Guest
Aa, Ronja, widzę, że chyba ulepszyłaś jedną kryształu (z bonusem) do 5 i jest OK, ale dwie marmuru już nie posiadają bonusu (tak wynika z opisu Twojego), więc ich nie zaliczyło :p
 

DeletedUser

Guest
Jeśli najedziesz na pytajnik w zadaniu - wskazówkę, to pisze wyraźnie, że chodzi o manufaktury pierwszego poziomu- czyli drewno, marmur lub żelazo, tylko te będą zaliczane. Jest tam też podany poziom 5.
 

DeletedUser14

Guest
Tylko jeżeli ma bonus do kryształu (manufaktura drugiego stopnia) i ją zaliczyło (skoro do marmuru bonusu nie posiada, a to manufaktury pierwszego poziomu), to może i wskazówka jest błędna?
 

DeletedUser146

Guest
Tak, zaliczyło mi tylko jedną marmuru, a drugiej już nie, chociaż, jeśli dobrze pamiętam jedną z nich miałam rozbudowaną już wcześniej :D Dobra, postawię jeszcze jedną marmuru, mam nadzieję, że to problem rozwiąże :) Dzięki za odpowiedź w każdym razie i za pomoc! :)
 

DeletedUser13

Guest
Tak, zaliczyło mi tylko jedną marmuru, a drugiej już nie, chociaż, jeśli dobrze pamiętam jedną z nich miałam rozbudowaną już wcześniej :D (...)
No i na tym rzecz polega, że to nie działa wstecz. Czyli zadanie mówi "rozbuduj" to zalicza od momentu akceptacji te zadanie, to jak miałaś już jedną zbudowaną a drugą budujesz to Ci zliczy tylko jedną.
 

DeletedUser14

Guest
Hm, chyba są też typy zadań, ale mogę się mylić, "Miej Y na poziomi X", więc może z tym się lekko pomyliło? :) W tym wypadku zaliczyłoby obie
 

DeletedUser13

Guest
Są takie, ale są też te, o których pisze autor. A to wtedy działa tylko tak jak opisałem powyżej:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry